МТ "Мемориал Вацлава Циолковски". г. Варшава, 4-5 ноября.
Тустуу  -    2167
Расписание и онлайн-трансляция:

4 ноября:
19:00-23:30 - предварительные, полуфинальные и утешительные схватки 57-61-65-70-74-79кг
А - https://youtu.be/JJeiuaw2_7w
В - https://youtu.be/nu4-63KuuCc

02:00-04:30 - финальные схватки 57-61-65-70-74-79кг
А - https://youtu.be/nu4-63KuuCc
В - https://youtu.be/8brftRrP2Xg
---------------------------
5 ноября:
19:00-23:30 - предварительные, полуфинальные и утешительные схватки 86-92-97-125-50(ж)-53(ж)кг
А - https://youtu.be/q5KGTPspGdI
В - https://youtu.be/VQtelhMzkSA

02:00-04:30 - финальные схватки 86-92-97-125-50(ж)-53(ж)кг
А - https://youtu.be/VPkwjwQ35IQ
В - https://youtu.be/BKMg2pY_mBk

Саха Сирин бириэмэтэ.
Ответов 27 Написать ответ
  • павел
    4 ноября
     

    дьэррэ куутэбит

    0
  • Дьулуур
    4 ноября
     

    Сахалар бааллар дуо?

    0
  • Тустуу
    4 ноября
     

    65кг (11)
    Квентин Стикер (Франция) - Ильман Мухтаров (Франция)

    Селахаттин Киличсаллаян (Турция) - Селим Козан (Турция)

    Панайотис Йоакемидис (Греция) - Николай Охлопков (Румыния)

    Кшиштоф Биенковски (Польша) - Хуан Пабло Гонсалес (Испания)

    Сулейман Атлы (Турция) - Николай Грахмез (Молдова)

    Марван Йецца (Франция) - свободен

    Дьикти сетка. Арааһа 2 хотторууга дылы тусталлар.

    0
  • Дьэ
    4 ноября
     

    Григорьев суох дии??? Коля кыайда.

    0
  • Тустуу
    4 ноября
     

    Эдик суох

    0
  • Тустуу
    4 ноября
     

    65кг (11)
    Квентин Стикер (Франция) - Ильман Мухтаров (Франция) 3:5

    Селахаттин Киличсаллаян (Турция) - Селим Козан (Турция) 5:2

    Панайотис Йоакемидис (Греция) - Николай Охлопков (Румыния) 3:8

    Кшиштоф Биенковски (Польша) - Хуан Пабло Гонсалес (Испания) 8:2

    Сулейман Атлы (Турция) - Николай Грахмез (Молдова) 4:4+

    Марван Йецца (Франция) - свободен

    0
  • То
    4 ноября
     

    Григорьев, Мусукаев суозтар да?

    0
  • Тустуу
    4 ноября
     

    2 круг:
    Квентин Стикер (Франция) - Селим Козан (Турция) +/- н.я.

    Панайотис Йоакемидис (Греция) - Хуан Пабло Гонсалес (Испания) 7:8

    Марван Йецца (Франция) - Ильман Мухтаров (Франция) 2:13

    Селахаттин Киличсаллаян (Турция) - Николай Охлопков (Румыния) +3:2 туше

    1
  • Тустуу
    4 ноября
     

    3 круг:
    Сулейман Атлы (Турция) - Квентин Стикер (Франция) 16:4

    Хуан Пабло Гонсалес (Испания) - Марван Йецца (Франция) +8:0 туше

    Ильман Мухтаров (Франция) - Селахаттин Киличсаллаян (Турция) 16:11

    Кшиштоф Биенковски (Польша) - Николай Грахмез (Молдова) 4:1

    0
  • Тустуу
    4 ноября
     

    Мухтаров - Биенковски финаллаатылар быһыылаах. Коля утешилкалыыр.

    0
  • Тустуу
    4 ноября
     

    Охлопков травма, Атли - Киличсаллаян боруонса иһин тусталлар.

    0
  • Тустуу
    4 ноября
     

    65кг (11)
    3-4:
    Селахаттин Киличсаллаян (Турция) - Сулейман Атлы (Турция)
    1-2:
    Ильман Мухтаров (Франция) - Кшиштоф Биенковски (Польша)

    0
  • Тустуу
    4 ноября
     

    МТ "Мемориал Вацлава Циолковски".
    г. Варшава, Польша.
    4-5 ноября.

    57кг (3)
    Петру Крачиун (Молдова) - Рэзван Ковач (Румыния) 2:12
    Рэзван Ковач (Румыния) - Али Карабога (Турция) 16:4
    Петру Крачиун (Молдова) - Али Карабога (Турция)

    61кг (10)
    3-5:
    Георгиос Пилидис (Греция) - Леонид Колесник (Молдова)
    3-5:
    Леван Метревели (Испания) - Иван Гуйдя (Румыния)
    1-2:
    Реджеп Топал (Турция) - Ахмет Думан (Турция)

    65кг (11)
    3-5:
    Селахаттин Киличсаллаян (Турция) - Сулейман Атлы (Турция)
    3-5:
    Хуан Пабло Гонсалес (Испания) - Николай Грахмез (Молдова)
    1-2:
    Ильман Мухтаров (Франция) - Кшиштоф Биенковски (Польша)

    70кг (8)
    3-5:
    Кевин Макота Стром (Швеция) - Михаил Сава (Молдова)
    3-5:
    Сервет Джошкун (Турция) - Николае Коджокару (Румыния)
    1-2:
    Магомедмурад Гаджиев (Польша) - Хайдар Явуз (Турция)

    74кг (9)
    3-5:
    Шарль Афа (Франция) - Хонатан Альварес (Испания)
    3-5:
    Аймар Андрусе (Эстония) - Анджей Сокальски (Польша)
    1-2:
    Фазли Ерйылмаз (Турция) - Максим Васильогло (Румыния)

    79кг (10)
    3-5:
    Милан Местер (Венгрия) - Рамазан Сары (Турция)
    3-5:
    Батухан Демирчин (Турция) - Мухаммет Нури Котаноглу (Турция)
    1-2:
    Аланс Амировс (Латвия) - Сайфеддин Алекма (Франция)

    0
  • Тустуу
    5 ноября
     

    Финальные схватки:

    57кг (3)
    Петру Крачиун (Молдова) - Рэзван Ковач (Румыния) 2:12
    Рэзван Ковач (Румыния) - Али Карабога (Турция) 16:4
    Петру Крачиун (Молдова) - Али Карабога (Турция) 14:7

    61кг (10)
    3-5:
    Георгиос Пилидис (Греция) - Леонид Колесник (Молдова) 6:0
    3-5:
    Леван Метревели (Испания) - Иван Гуйдя (Румыния) 4:5
    1-2:
    Реджеп Топал (Турция) - Ахмет Думан (Турция) 1:1+

    65кг (11)
    3-5:
    Селахаттин Киличсаллаян (Турция) - Сулейман Атлы (Турция) 12:1
    3-5:
    Хуан Пабло Гонсалес (Испания) - Николай Грахмез (Молдова) 0:11
    1-2:
    Ильман Мухтаров (Франция) - Кшиштоф Биенковски (Польша) 3:4

    70кг (8)
    3-5:
    Кевин Макота Стром (Швеция) - Михаил Сава (Молдова) 0:11
    3-5:
    Сервет Джошкун (Турция) - Николае Коджокару (Великобиитания) 7:1
    1-2:
    Магомедмурад Гаджиев (Польша) - Хайдар Явуз (Турция) 3:2

    74кг (9)
    3-5:
    Шарль Афа (Франция) - Хонатан Альварес (Испания) 12:2
    3-5:
    Аймар Андрусе (Эстония) - Анджей Сокальски (Польша) 6:8
    1-2:
    Фазли Ерйылмаз (Турция) - Максим Васильогло (Румыния) 4:1

    79кг (10)
    3-5:
    Милан Местер (Венгрия) - Рамазан Сары (Турция) 1:4
    3-5:
    Батухан Демирчин (Турция) - Мухаммет Нури Котаноглу (Турция) 1:3
    1-2:
    Аланс Амировс (Латвия) - Сайфеддин Алекма (Франция) 6:12

    0
  • Тустуу
    5 ноября
     

    МТ "Мемориал Вацлава Циолковски".
    г. Варшава, Польша.
    4-5 ноября.

    57кг (3)
    1. Рэзван Ковач (Румыния)
    2. Петру Крачиун (Молдова)
    3. Али Карабога (Турция)

    61кг (10)
    1. Ахмет Думан (Турция)
    2. Реджеп Топал (Турция)
    3. Георгиос Пилидис (Греция)
    3. Иван Гуйдя (Румыния)
    5. Леонид Колесник (Молдова)
    5. Леван Метревели (Испания)

    65кг (11)
    1. Кшиштоф Биенковски (Польша)
    2. Ильман Мухтаров (Франция)
    3. Селахаттин Киличсаллаян (Турция)
    3. Николай Грахмез (Молдова)
    5. Сулейман Атлы (Турция)
    5. Хуан Пабло Гонсалес (Испания)

    70кг (8)
    1. Магомедмурад Гаджиев (Польша)
    2. Хайдар Явуз (Турция)
    3. Михаил Сава (Молдова)
    3. Сервет Джошкун (Турция)
    5. Кевин Макота Стром (Швеция)
    5. Николае Коджокару (Великобиитания)

    74кг (9)
    1. Фазли Ерйылмаз (Турция)
    2. Максим Васильогло (Румыния)
    3. Шарль Афа (Франция)
    3. Анджей Сокальски (Польша)
    5. Хонатан Альварес (Испания)
    5. Аймар Андрусе (Эстония)

    79кг (10)
    1. Сайфеддин Алекма (Франция)
    2. Аланс Амировс (Латвия)
    3. Рамазан Сары (Турция)
    3. Мухаммет Нури Котаноглу (Турция)
    5. Милан Местер (Венгрия)
    5. Батухан Демирчин (Турция)

    0
  • Тустуу
    5 ноября
     

    86кг (10)
    1 круг:
    Кшиштоф Садовик (Польша) - Збигнев Барановски (Польша) 1:11

    Ахмед Айбуев (Франция) - Цезари Садовски (Польша) 10:0

    Селим Яшар (Турция) - Осман Гочен (Турция) 5:6

    Камил Сикула (Польша) - Иварс Самушонокс (Латвия) 0:2+ туше

    Фатих Эрдин (Турция) - Пётр Янулов (Молдова) 1:3
    ---------------------------
    2 круг:
    Кшиштоф Садовик (Польша) - Цезари Садовски (Польша) 10:0

    Селим Яшар (Турция) - Камил Сикула (Польша) 10:0

    Збигнев Барановски (Польша) - Ахмед Айбуев (Франция) 9:0
    ---------------------------
    3 круг:
    Фатих Эрдин (Турция) - Кшиштоф Садовик (Польша) 5:1

    Селим Яшар (Турция) - Ахмед Айбуев (Франция) 4:2

    Збигнев Барановски (Польша) - Осман Гочен (Турция) 5:0

    Иварс Самушонокс (Латвия) - Пётр Янулов (Молдова) 0:6
    ---------------------------
    3-5:
    Осман Гочен (Турция) - Фатих Эрдин (Турция)
    3-5:
    Селим Яшар (Турция) - Иварс Самушонокс (Латвия)
    1-2:
    Збигнев Барановски (Польша) - Пётр Янулов (Молдова)

    0
  • Тустуу
    5 ноября
     

    92кг (4)
    1 круг:
    Ариф Озен (Турция) - Михал Биелавски (Польша) 5:2
    Георгий Рубаев (Молдова) - Ерхан Ялайджи (Турция) -/+ н.я.

    2 круг:
    Ариф Озен (Турция) - Георгий Рубаев (Молдова) +/- н.я.
    Михал Биелавски (Польша) - Ерхан Ялайджи (Турция) 2:13

    3 круг:
    Ариф Озен (Турция) - Ерхан Ялайджи (Турция)
    Михал Биелавски (Польша) - Георгий Рубаев (Молдова)

    0
  • Тустуу
    5 ноября
     

    97кг (4)
    1 круг:
    Радослав Баран (Польша) - Раду Лефтер (Молдова) 9:8
    Сулейман Карадениз (Турция) - Свен Энгстрём (Швеция) 10:0

    2 круг:
    Радослав Баран (Польша) - Сулейман Карадениз (Турция) 0:10
    Раду Лефтер (Молдова) - Свен Энгстрём (Швеция) 4:6

    3 круг:
    Радослав Баран (Польша) - Свен Энгстрём (Швеция)
    Сулейман Карадениз (Турция) - Раду Лефтер (Молдова)

    0
  • Тустуу
    5 ноября
     

    125кг (3)
    1 круг:
    Даниэль Лигети (Венгрия) - Шамхан Жабраилов (Молдова) 6:0

    2 круг:
    Роберт Баран (Польша) - Даниэль Лигети (Венгрия) 3:2

    3 круг:
    Шамхан Жабраилов (Молдова) - Роберт Баран (Польша)

    0
  • Тустуу
    6 ноября
     

    86кг (10)
    3-5:
    Осман Гочен (Турция) - Фатих Эрдин (Турция) 2:5
    3-5:
    Селим Яшар (Турция) - Иварс Самушонокс (Латвия) 3:2
    1-2:
    Збигнев Барановски (Польша) - Пётр Янулов (Молдова) 1:5

    92кг (4)
    3 круг:
    Ариф Озен (Турция) - Ерхан Ялайджи (Турция) 0:10
    Михал Биелавски (Польша) - Георгий Рубаев (Молдова) +/- н.я.

    97кг (4)
    3 круг:
    Радослав Баран (Польша) - Свен Энгстрём (Швеция) +/- н.я.
    Раду Лефтер (Молдова) - Сулейман Карадениз (Турция) -/+ н.я.

    125кг (3)
    3 круг:
    Шамхан Жабраилов (Молдова) - Роберт Баран (Польша) 0:6

    0
  • Тустуу
    6 ноября
     

    МТ "Мемориал Вацлава Циолковски".
    г. Варшава, Польша.
    4-5 ноября.

    57кг (3)
    1. Рэзван Ковач (Румыния)
    2. Петру Крачиун (Молдова)
    3. Али Карабога (Турция)

    61кг (10)
    1. Ахмет Думан (Турция)
    2. Реджеп Топал (Турция)
    3. Георгиос Пилидис (Греция)
    3. Иван Гуйдя (Румыния)
    5. Леонид Колесник (Молдова)
    5. Леван Метревели (Испания)

    65кг (11)
    1. Кшиштоф Биенковски (Польша)
    2. Ильман Мухтаров (Франция)
    3. Селахаттин Киличсаллаян (Турция)
    3. Николай Грахмез (Молдова)
    5. Сулейман Атлы (Турция)
    5. Хуан Пабло Гонсалес (Испания)

    70кг (8)
    1. Магомедмурад Гаджиев (Польша)
    2. Хайдар Явуз (Турция)
    3. Михаил Сава (Молдова)
    3. Сервет Джошкун (Турция)
    5. Кевин Макота Стром (Швеция)
    5. Николае Коджокару (Великобиитания)

    74кг (9)
    1. Фазли Ерйылмаз (Турция)
    2. Максим Васильогло (Румыния)
    3. Шарль Афа (Франция)
    3. Анджей Сокальски (Польша)
    5. Хонатан Альварес (Испания)
    5. Аймар Андрусе (Эстония)

    79кг (10)
    1. Сайфеддин Алекма (Франция)
    2. Аланс Амировс (Латвия)
    3. Рамазан Сары (Турция)
    3. Мухаммет Нури Котаноглу (Турция)
    5. Милан Местер (Венгрия)
    5. Батухан Демирчин (Турция)

    86кг (10)
    1. Пётр Янулов (Молдова)
    2. Збигнев Барановски (Польша)
    3. Фатих Эрдин (Турция)
    3. Селим Яшар (Турция)
    5. Осман Гочен (Турция)
    5. Иварс Самушонокс (Латвия)

    92кг (4)
    1. Ерхан Ялайджи (Турция)
    2. Ариф Озен (Турция)
    3. Михал Биелавски (Польша)
    4. Георгий Рубаев (Молдова)

    97кг (4)
    1. Сулейман Карадениз (Турция)
    2. Радослав Баран (Польша) 
    3. Свен Энгстрём (Швеция)
    4. Раду Лефтер (Молдова)

    125кг (3)
    1. Роберт Баран (Польша)
    2. Даниэль Лигети (Венгрия)
    3. Шамхан Жабраилов (Молдова)

    0
  • 321
    7 ноября
     

    ЧМ Румынияттан 61кг тустаары сылльан Охлопков 3 иһигэр олорсуохтаах этэ
    Билигин хайыыллара буолла
    Хайдах туох дииллэр тренердар
    Япония, США, Казахстан ЧС аккаас дииллэр

    0
  • Тустуу
    7 ноября
     

    Эбиитин эчэйии ылла. Накрыванияҕа түбэһэн сүнньүн өлөрдө быһыылаах. Эчэйиитин этэҥҥэ аһардара буоллар тустуоҕа, дойду чемпионатыгар Гуйдяны кыайдаҕа ди.

    0
  • kkkaaaiii
    8 ноября
     

    Аан Дойду хаһан, ханна буолара чуолкайданна дуо?

    0
    • Дьэ
      8 ноября
       

      kkkaaaiii, 12 чыысыла5а бысаарыллар, США, Япония, Куба, Казахстан аккаастаммыттар кыттартан, онон баласыанньа уустук согус.

      1
Ответ на тему: МТ "Мемориал Вацлава Циолковски". г. Варшава, 4-5 ноября.
Введите код с картинки*:  Кликните на картинку, чтобы обновить код
grinning face grinning face with smiling eyes face with tears of joy smiling face with open mouth smiling face with open mouth and smiling eyes smiling face with open mouth and cold sweat smiling face with open mouth and tightly-closed eyes smiling face with halo smiling face with horns winking face smiling face with smiling eyes face savouring delicious food relieved face smiling face with heart-shaped eyes smiling face with sunglasses smirking face neutral face expressionless face unamused face face with cold sweat pensive face confused face confounded face kissing face face throwing a kiss kissing face with smiling eyes kissing face with closed eyes face with stuck-out tongue face with stuck-out tongue and winking eye face with stuck-out tongue and tightly-closed eyes disappointed face angry face pouting face crying face persevering face face with look of triumph disappointed but relieved face frowning face with open mouth anguished face fearful face weary face sleepy face tired face grimacing face loudly crying face face with open mouth face with open mouth and cold sweat face screaming in fear astonished face flushed face sleeping face dizzy face face without mouth face with medical mask face with no good gesture face with ok gesture person bowing deeply person with folded hands raised fist raised hand victory hand white up pointing index fisted hand sign waving hand sign ok hand sign thumbs up sign thumbs down sign clapping hands sign open hands sign flexed biceps
  
Обратная связь
Предложения и замечания