МТ "Кубок Тахти" (результаты)
Тустуу  -    1325
57кг (17)
Квалификация:
Егор Потапов (Россия) - Алиреза Сарлак (Иран) 2:6
--------------------------------------------
1/8 финала:
Надер Хаджаханиа (Иран) - Ахмет Думан (Турция) 6:8

С-Али Аземи (Иран) - Афшин Рахмани (Иран) 2:9

Реза Атри (Иран) - Парвиз Ибрагимов (Азербайджан) 3:2

Вагинак Матевосян (Армения) - Мохсен Малеки (Иран) 13:2

Гамзатгаджи Халидов (Венгрия) - Мохаммад Тахмасеби (Иран) +2:1 туше

Мейсам Фирузабади (Иран) - Реза Алижанзадэ (Иран) 5:0

Юнес Сармасти (Иран) - Михаил Иванов (Россия) 5:9

Алмаз Сманбеков (Кыргызстан) - Алиреза Сарлак (Иран) 8:4
--------------------------------------------
1/4 финала:
Ахмет Думан (Турция) - Афшин Рахмани (Иран) 8:7 туше

Реза Атри (Иран) - Вагинак Матевосян (Иран) 13:2

Гамзатгаджи Халидов (Венрия) - Мейсам Фирузабади (Иран) 8:6

Михаил Иванов (Россия)- Алмаз Сманбеков (Кыргызстан) 4:2
--------------------------------------------
1/2 финала:
Ахмет Думан (Турция) - Реза Атри (Иран) 9:5

Гамзатгаджи Халидов (Венгрия) - Михаил Иванов (Россия) 4:9
--------------------------------------------
Утешительные схватки:
Надер Хаджаханиа (Иран) - Афшин Рахмани (Иран) 6:5

Юнес Сармасти (Иран) - Алмаз Сманбеков (Кыргызстан) (- +)
--------------------------------------------
За бронзу:
Надер Хаджаханиа (Иран) - Реза Атри (Иран) 0:5

Алмаз Сманбеков (Кыргызстан) - Гамзатгаджи Халидов (Венгрия) 3:4

Финал:
Ахмет Думан (Турция) - Михаил Иванов (Россия) ?
Ответов 35 Написать ответ
  • Тустуу
    8 февраля  

    61кг (12)
    Квалификация:
    Мохаммад Намжу (Иран) - Георгий Гониашвили (Грузия) 6:1

    Иман Садехи (Иран) - Седат Оздемир (Турция) 7:3 туше

    Улукбек Жолдошбеков (Кыргызстан) - Мирали Бавафа (Иран) 4:0 туше

    Бехнам Эхсанпур (Иран) - Асадулла Лачинов (Белаусь) 11:10
    --------------------------------------------
    1/4 финала:
    Мирджалал Хасанзадэ (Азербайджан) - Рахман Рахимпур (Иран) 5:2

    Ахмеднаби Гварзатилов (Азербайджан) - Маджид Дастан (Иран) (+ -) неявка

    Мохаммад Намжу (Иран) - Иман Садехи (Иран) (- +) неявка

    Улукбек Жолдошбеков (Кыргызстан) - Бехнам Эхсанпур (Иран) 5:4
    --------------------------------------------
    1/2 финала:
    Мирджалал Хасанзадэ (Азербайджан) - Ахмеднаби Гварзатилов (Азербайджан) 5:6

    Иман Садехи (Иран) - Улукбек Жолдошбеков (Кыргызстан) 6:11
    ----------------------------------
    Утешительная схватка:
    Мирали Бавафа (Иран) - Бехнам Эхсанпур (Иран) 4:14
    --------------------------------------------
    За бронзу:
    Маджид Дастан (Иран) - Мирджалал Хасанзадэ (Азербайджан) (- +)

    Бехнам Эхсанпур (Иран) - Иман Садехи (Иран) 4:1

    Финал:
    Ахмеднаби Гварзатилов (Азербайджан) - Улукбек Жолдошбеков (Кыргызстан) 6:9

    0
    • 888.
      8 февраля  

      Тустуу, хайа да бу киргиз то5о сурэй куустээх тустуугу тулуппатах дии.

      0
  • Тустуу
    8 февраля  

    Улукбек бэккэ бастаата. Миша хайаспыта буолла???

    0
  • Тустуу
    8 февраля  

    65кг (15)
    Квалификация:
    Мортеза Гияси (Иран) - Селахаттин Киличсаллаян (Турция) 13:2

    Нургазы Абдуразаков (Кыргызстан) - Афшин Хошбахти (Иран) 6:4

    Амирхоссейн Магсуди (Иран) - Эрназар Акматалиев (Кыргызстан) 3:13

    Пейман Биабани (Иран) - Али Рахимзадэ (Азербайджан) 4:3

    Вазген Теванян (Армения) - Мехди Эшхи (Иран) 3:0

    Георгий Ревазишвили (Грузия) - Акакий Кемертелидзе (Грузия) 13:2

    Масуд Ниази (Нидерланды) - Амирмохаммад Яздани (Иран) 5:14
    --------------------------------------------
    1/4 финала:
    Мехран Шейхи (Иран) - Мортеза Гияси (Иран) 1:2

    Нургазы Абдуразаков (Кыргызстан) - Эрназар Акматалиев (Кыргызстан) 0:7

    Пейман Биабани (Иран) - Вазген Теванян (Армения) 4:3

    Георгий Ревазишвили (Грузия) - Амирмохаммад Яздани (Иран) 10:4
    --------------------------------------------
    1/2 финала:
    Мортеза Гияси (Иран) - Эрназар Акматалиев (Кыргызстан) 6:7

    Пейман Биабани (Иран) - Георгий Ревазишвили (Грузия) 8:9
    --------------------------------------------
    Утешительные схватки:
    Амирхосейн Магсуди (Иран) - Нургазы Абдуразаков (Кыргызстан) (- +)

    Акакий Кемертелидзе (Грузия) - Амирмохаммад Яздани (Иран) 0:10
    --------------------------------------------
    За бронзу:
    Нургазы Абдуразаков (Кыргызстан) - Мортеза Гияси (Иран) (+ -)

    Амирмохаммад Яздани (Иран) - Пейман Биабани (Иран) 8:7

    Финал:
    Эрназар Акматалиев (Кыргызстан) - Георгий Ревазишвили (Грузия) 10:0

    0
  • Тустуу
    8 февраля  

    Иккис киргиз бастаата. Талааннаах келуенэ

    0
    • 888.
      8 февраля  

      Тустуу, бу туох алдьархайай киргизтэрбит тугу сиэбиттэрий?.

      0
  • TOMSSON
    8 февраля  

    Хайа , уолбут хайаста?!

    0
  • Тор
    8 февраля  

    Миша???

    0
  • Тустуу
    8 февраля  

    Кестубэтэ 57. Ким билэрий?

    0
  • С
    8 февраля  

    Миша чемпион!

    0
  • Тор
    8 февраля  

    Счеттара пока биллибэт, хаартыскатын көрдүм. Миша кыайбыт, турок киппэ баайы эбит.
    Диэбиттэр

    0
  • Тустуу
    8 февраля  

    70кг (14)
    Квалификация:
    Мехди Еганех (Иран) - Мансур Сыргак уулу (Кыргызстан) 3:2

    Фарзад Амузадех (Иран) - Серхат Арслан (Турция) 3:0

    Агахусейн Мустафаев (Азербайджан) - Мейсам Насири (Иран) 4:7

    Исламбек Орозбеков (Кыргызстан) - Хосейн Мостафави (Иран) 8:6

    Сефа Аксой (Турция) - Геворг Мхеян (Армения) 12:2

    Гусейн Шахбанов (Беларусь) - Иман Рахманизадэ (Иран) 5:8
    --------------------------------------------
    1/4 финала:
    Юнес Эмами (Иран) - Фархад Нури (Иран) 7:1

    Мехди Еганех (Иран) - Фарзад Амузадех (Иран) 2:1

    Мейсам Насири (Иран) - Исламбек Орозбеков (Кыргызстан) 9:3 туше

    Сефа Аксой (Турция) - Иман Рахманизадэ (Иран) 6:4
    --------------------------------------------
    1/2 финала:
    Юнес Эмами (Иран) - Мехди Еганех (Иран) +6:6

    Мейсам Насири (Иран) - Сефа Аксой (Турция) 6:4
    --------------------------------------------
    Утешительная схватка:
    Агахусейн Мустафаев (Азербайджан) - Исламбек Орозбеков (Казахстан) 4:9
    --------------------------------------------
    За бронзу:
    Фархад Нури (Иран) - Мехди Еганех (Иран) 3:6

    Исламбек Орозбеков (Кыргызстан) - Сефа Аксой (Турция) 1:2

    Финал:
    Юнес Эмами (Иран) - Мейсам Насири (Иран) 7:5

    0
  • Тустуу
    8 февраля  

    Дети Азии уонна Коркин турнирын кыайыылаа5а 21 саастаах Юнес Эмами бастаата!
    Дмитриевскайга Абасгаджига хотторбута. Киьитэ 70 заайталыы сылдьар

    0
  • Тустуу
    8 февраля  

    74кг (14)
    Квалификация:
    Алиреза Кашаварзи (Иран) - Бекжан Джамбулов (Кыргызстан) 1:6

    Хачатур Папикян (Армения) - Навид Занганех (Иран) 14:9

    Масуд Кармаванд (Иран) - Варужан Каджоян (Армения) 2:6

    Мохаммад Амири (Иран) - Хамед Рашиди (Иран) 2:12

    Шмаги Тодуа (Грузия) - Эслам Шокухи (Иран) (+ -) неявка

    Амирхосейн Кавуси (Иран) - Реза Афзали (Иран) 0:10
    --------------------------------------------
    1/4 финала:
    Александр Григорович (Беларусь) - Гаджимурад Гаджиев (Азербайджан) 0:5

    Бекжан Джамбулов (Кыргызстан) - Хачатур Папикян (Армения) 7:9

    Варужан Каджоян (Армения) - Хамед Рашиди (Иран) 6:8

    Шмаги Тодуа (Грузия) - Реза Афзали (Иран) 0:10
    --------------------------------------------
    1/2 финала:
    Гаджимурад Гаджиев (Азербайджан) - Хачатур Папикян (Армения) 12:1

    Хамед Рашиди (Иран) - Реза Афзали (Иран) 2:12
    --------------------------------------------
    Утешительная схватка:
    Амирхосейн Кавуси (Иран) - Шмаги Тодуа (Грузия) 6:13
    --------------------------------------------
    За бронзу:
    Александ Григорович (Беларусь) - Хачатур Папикян (Армения) 3:9

    Шмаги Тодуа (Грузия) - Хамед Рашиди (Иран) 0:3+ туше

    Финал:
    Гаджимурад Гаджиев (Азербайджан) - Реза Афзали (Иран) 6:5

    0
  • Тустуу
    8 февраля  

    Гаджимурад Гаджиев даг. 2000 с.т. талант. Эдэрдэргэ Мир кыайыылаа5а, Жамаловы кыайбыта. Былырыын Дмитриев курэ5эр 65-кэ финалга монгол Тулга5а хотторбута, билигин номнуо 74кг кыайа-хото сылдьар.

    0
  • Тустуу
    8 февраля  

    79кг (19)
    Квалификация:
    Моджтаба Асгари (Иран) - Магомедтагир Джангишиев (Россия) 12:2

    Григор Григорян (Армения) - Мухаммед Нури Котаноглу (Турция) 3:6

    Хамид Зарринпейкар (Иран) - Мохаммедреза Араш (Иран) 5:2
    --------------------------------------------
    1/8 финала:
    Джабраил Гасанов (Азербайджан) - Алиреза Гасеми (Иран) 3:2

    Сайяд Голами (Иран) - Ахмад Джафакши (Иран) (+ -) неявка

    Ада Багомедов (Россия) - Мохаммад Хамиди (Иран) 8:12

    Эндер Джошкун (Турция) - Ильгиз Джакыкбеков (Кыргызстан) 16:6

    Михай Петер Наги (Венгрия) - Ильгиз Насиров (Кыргызстан) 4:5

    Бахман Теймури (Иран) - Омид Хассантабар (Иран) 10:0

    Али Савадкухи (Иран) - Моджтаба Асгари (Иран) 10:2

    Мухаммед Нури Котаноглу (Турция) - Хамид Зарринпейкар (Иран) 3:7
    --------------------------------------------
    1/4 финала:
    Джабраил Гасанов (Азербайджан) - Сайяд Голами (Иран) 11:5

    Мохаммад Хамиди (Иран) - Эндер Джошкун (Турция) 12:2

    Ильгиз Насиров (Кыргызстан) - Бахман Теймури (Иран) 0:10

    Али Савадкухи (Иран) - Хамид Зарринпейкар (Иран) 4:2
    --------------------------------------------
    1/2 финала:
    Джабраил Гасанов (Азербайджан) - Мохаммад Хамиди (Иран) 4:3

    Бахман Теймури (Иран) - Али Савадкухи (Иран) 8:0
    --------------------------------------------
    Утешительные схватки:
    Алиреза Гасеми (Иран) - Сайяд Голами (Иран) (- +)

    Омид Хассантабар (Иран) - Ильгиз Насиров (Кыргызстан) (- +)
    --------------------------------------------
    За бронзу:
    Сайяд Голами (Иран) - Мохаммад Хамиди (Иран) 2:13

    Ильгиз Насиров (Кыргызстан) - Али Савадкухи (Иран) 5:7

    Финал:
    Джабраил Гасанов (Азербайджан) - Бахман Теймури (Иран) 4:5

    0
  • Тустуу
    8 февраля  

    Бахман Теймури - чемпион Мира среди военнослужащих, элбэх тегуллээх 74кг Иран курэхтэрин призера. Дьэ ытта, лидер буолла, Азия5а тустара буолуо.

    0
  • Тустуу
    8 февраля  

    Саамай куустээх уонна интериэьинэй финал 86кг Базригалех - Гасемпур. 20-рин ааспыт сиппит-хоппут уолаттар.

    0
  • Дон
    8 февраля  

    Ээ били Эмами көһүннэ дьэ.

    0
  • Тустуу
    8 февраля  

    2018 Мирга тустубута. Баар а5ай

    0
  • Тустуу
    8 февраля  

    86кг (13)
    Квалификация:
    Камран Гасемпур (Иран) - Магомедгаджи Хатиев (Азербайджан) 6:0

    Мурад Сулейманов (Азербайджан) - Хосейн Ходакарми (Иран) 2:6

    Оганес Мхитарян (Армения) - Хаммад Хосейни (Иран) 6:13

    Осман Гочен (Турция) - Аболфазли Хашеми (Иран) (+ -)

    Ахмад Базригалех (Иран) - Реза Мозафари (Иран) 6:0
    --------------------------------------------
    1/4 финала:
    Масуд Мадади (Иран) - Сейедали Мусави (Иран) 12:2

    Мерсад Маргзари (Иран) - Камран Гасемпур (Иран) 0:10

    Хосейн Ходакарми (Иран) - Хаммад Хосейни (Иран) 6:2

    Осман Гочен (Турция) - Ахмад Базригалех (Иран) 6:12
    --------------------------------------------
    1/2 финала:
    Масуд Мадади (Иран) - Камран Гасемпур (Иран) 5:8

    Хосейн Ходакарми (Иран) - Ахмад Базригалех (Иран) 0:3 туше
    --------------------------------------------
    Утешительные схватки:
    Магомедгаджи Хатиев (Азербайджан) - Мерсад Маргзари (Иран) 0:11

    Реза Мозаффари (Иран) - Осман Гочен (Турция) (- +)
    --------------------------------------------
    За бронзу:
    Мерсад Маргзари (Иран) - Масуд Мадади (Иран) (+ -)

    Осман Гочен (Турция) - Хосейн Ходакарми (Иран) 12:1

    Финал:
    Камран Гасемпур (Иран) - Ахмад Базригалех (Иран) 6:0

    0
  • Тустуу
    8 февраля  

    Камран Гасемпур - U-23 Мирга финалга Найфоновы кыайбыта. Дети Азии 2012 кыайыылаа5а.
    Ахмад Базригалех - эдэрдэргэ иккитэ Мир призера. Былырыын Коркинна бастаабыта.
    Билинни туругунан Гасемпур баьыйа тутта. Базригалех да ессе эбиллиэ, потенциала урдук.
    Иккиэн Хассан Яздани 92-97кг тахсарын кэтэьэллэр, Яздани Иранна икона буо.
    Турция быйылгы чемпиона 21 саастаах Осман Гочен куускэ тустубут, достойно 3-с буолбут.

    0
  • TOMSSON
    8 февраля  

    Мишаны уерэн-кетен э5эрдэлиэххэ!!! Кини биири дакаастаата - суос-со5отох сылдьан , туох да "финансированиета" суох сылдьан топовай турнирдары ылар кыахтаа5ын кердерде!!! Ити буолар - Санаа Кууhэ , эрэллээх тренердээ5э!

    0
  • Тустуу
    8 февраля  

    92кг (18)
    Квалификация:
    Мохаммадджавад Нури (Иран) - Арашк Мохебби (Иран) 0:11

    Хосейн Шахбази (Иран) - Чынгыз Керимкулов (Кыргызстан) 7:0
    --------------------------------------------
    1/8 финала:
    Сулейман Карадениз (Турция) - Шариф Шарифов (Азербайджан) 1:8

    Мохаммадджавад Эбрахими (Иран) - Саркис Овсепян (Армения) 11:0

    Самет Озарслан (Турция) - Пейман Фазлоллатабар (Иран) 9:10

    Амирарсалан Татари (Иран) - Мохаммадхосейн Фирузпур (Иран) 0:8

    Шамиль Зубаиров (Азербайджан) - Ибрагим Болюкбаши (Турция) 8:2

    Михай Сабо (Венгрия) - Али Аринпур (Иран) 4:5

    Меки Симония (Грузия) - Реза Баят (Иран) (+ -) неявка

    Арашк Мохебби (Иран) - Хосейн Шахбази (Иран) 7:1
    --------------------------------------------
    1/4 финала:
    Шариф Шарифов (Азербайджан) - Мохаммадджавад Эбрахими (Иран) 2:5

    Пейман Фазлоллатабар (Иран) - Мохаммадхосейн Фирузпур (Иран) 0:4

    Шамиль Зубаиров (Азербайджан) - Али Аринпур (Иран) 10:0

    Меки Симония (Грузия) - Арашк Мохебби (Иран) 0:11
    --------------------------------------------
    1/2 финала:
    Мохаммадджавад Эбрахими (Иран) - Мохаммадхосейн Фирузпур (Иран) 6:2

    Шамиль Зубаиров (Азербайджан) - Арашк Мохебби (Иран) 2:4
    --------------------------------------------
    Утешительные схватки:
    Саркис Овсепян (Армения) - Шариф Шарифов (Азербайджан) 0:10

    Мохаммадджавад Нури (Иран) - Хосейн Шахбази (Иран) 0:10

    Хосейн Шахбази (Иран) - Меки Симония (Грузия) 5:0
    --------------------------------------------
    За бронзу:
    Шариф Шарифов (Азербайджан) - Мохаммадхосейн Фирузпур (Иран) 10:0

    Хосейн Шахбази (Иран) - Шамиль Зубаиров (Азербайджан) 4:2

    Финал:
    Мохаммадджавад Эбрахими (Иран) - Арашк Мохебби (Иран) 1:2

    0
  • Тустуу
    8 февраля  

    92кг (18)
    Квалификация:
    Мохаммадджавад Нури (Иран) - Арашк Мохебби (Иран) 0:11

    Хосейн Шахбази (Иран) - Чынгыз Керимкулов (Кыргызстан) 7:0
    --------------------------------------------
    1/8 финала:
    Сулейман Карадениз (Турция) - Шариф Шарифов (Азербайджан) 1:8

    Мохаммадджавад Эбрахими (Иран) - Саркис Овсепян (Армения) 11:0

    Самет Озарслан (Турция) - Пейман Фазлоллатабар (Иран) 9:10

    Амирарсалан Татари (Иран) - Мохаммадхосейн Фирузпур (Иран) 0:8

    Шамиль Зубаиров (Азербайджан) - Ибрагим Болюкбаши (Турция) 8:2

    Михай Сабо (Венгрия) - Али Аринпур (Иран) 4:5

    Меки Симония (Грузия) - Реза Баят (Иран) (+ -) неявка

    Арашк Мохебби (Иран) - Хосейн Шахбази (Иран) 7:1
    --------------------------------------------
    1/4 финала:
    Шариф Шарифов (Азербайджан) - Мохаммадджавад Эбрахими (Иран) 2:5

    Пейман Фазлоллатабар (Иран) - Мохаммадхосейн Фирузпур (Иран) 0:4

    Шамиль Зубаиров (Азербайджан) - Али Аринпур (Иран) 10:0

    Меки Симония (Грузия) - Арашк Мохебби (Иран) 0:11
    --------------------------------------------
    1/2 финала:
    Мохаммадджавад Эбрахими (Иран) - Мохаммадхосейн Фирузпур (Иран) 6:2

    Шамиль Зубаиров (Азербайджан) - Арашк Мохебби (Иран) 2:4
    --------------------------------------------
    Утешительные схватки:
    Саркис Овсепян (Армения) - Шариф Шарифов (Азербайджан) 0:10

    Мохаммадджавад Нури (Иран) - Хосейн Шахбази (Иран) 0:10

    Хосейн Шахбази (Иран) - Меки Симония (Грузия) 5:0
    --------------------------------------------
    За бронзу:
    Шариф Шарифов (Азербайджан) - Мохаммадхосейн Фирузпур (Иран) 10:0

    Хосейн Шахбази (Иран) - Шамиль Зубаиров (Азербайджан) 4:2

    Финал:
    Мохаммадджавад Эбрахими (Иран) - Арашк Мохебби (Иран) 1:2

    0
  • Тустуу
    8 февраля  

    97кг (12)
    Квалификация:
    Арман Мкртчян (Армения) - Магомед Мусаев (Кыргызстан) 0:10

    Нурмагомед Гаджиев (Азербайджан) - Хосейн Рамезаниан (Иран) 10:0

    Хамед Талеби (Иран) - Хади Вафаипур (Иран) 10:0

    Аббас Форутанрами (Иран) - Фатих Яшарли (Турция) 5:2
    --------------------------------------------
    1/4 финала:
    Али Шабани (Иран) - Даниял Шариати (Иран) 0:5

    Кунай Нурдавлетов (Кыргызстан) - Алиреза Гударзи (Иран) 0:10

    Магомед Мусаев (Кыргызстан) - Нурмагомед Гаджиев (Азербайджан) 0:4

    Хамед Талеби (Иран) - Аббас Форутанрами (Иран) 11:0
    --------------------------------------------
    1/2 финала:
    Даниял Шариати (Иран) - Алиреза Гударзи (Иран) 8:10

    Нурмагомед Гаджиев (Азербайджан) - Хамед Талеби (Иран) 3:2
    --------------------------------------------
    Утешительная схватка:
    Хосейн Рамезаниан (Иран) - Магомед Мусаев (Кыргызстан) (- +)
    --------------------------------------------
    За бронзу:
    Кунай Нурдавлетов (Кыргызстан) - Даниял Шариати (Иран) 0:11

    Магомед Мусаев (Кыргызстан) - Хамед Талеби (Иран) 0:5

    Финал:
    Алиреза Гударзи (Иран) - Нурмагомед Гаджиев (Азербайджан) (+ -) снят врачом

    0
  • Тустуу
    8 февраля  

    125кг (13)
    Квалификация:
    Амин Тахери (Иран) - Мохаммад Моради (Иран) 7:3

    Сейедмехди Хашеми (Иран) - Вахид Юсуфванд (Иран) (- +) неявка

    Амир Мохаммади (Иран) - Андраник Галстян (Армения) 12:2

    Алиреза Горзебар (Иран) - Амир Яри (Иран) 9:0

    Музафар Жаппуев (Кыргызстан) - Джабер Садехзадэ (Иран) (+ -) неявка
    --------------------------------------------
    1/4 финала:
    Ядолла Мохебби (Иран) - Алекси Жоржолиани (Грузия) 6:0 туше

    Джафар Шамснатери (Иран) - Амин Тахери (Иран) 2:8

    Вахид Юсунванд (Иран) - Амир Мохаммади (Иран) 0:5

    Алиреза Горезбар (Иран) - Музафар Жаппуев (Кыргызстан) 15:4
    --------------------------------------------
    1/2 финала:
    Ядолла Мохебби (Иран) - Амин Тахери (Иран) 5:2

    Амир Мохаммади (Иран) - Алиреза Горезбар (Иран) 6:1
    --------------------------------------------
    Утешительная схватка:
    Андраник Галстян (Армения) - Вахид Юсунванд (Иран) 16:11
    --------------------------------------------
    За бронзу:
    Алекси Жоржолиани (Грузия) - Амин Тахери (Иран) 6:15

    Андраник Галстян (Армения) - Алиреза Горезбар (Иран) (+ -)

    Финал:
    Ядолла Мохебби (Иран) - Амир Мохаммади (Иран) 2:0

    0
  • Тустуу
    8 февраля  

    Амир Мохаммади 97 тустарыгар кыра курдук керееччубун. Тургэн, сымса тустуук. 125-гэ тахсан сурдээ5ин туьунна ди.
    Онно холоотоххо Ядолла Мохебби бухатыыр буо, Мир призера.

    0
  • Тустуу
    8 февраля  

    МТ "КУБОК ТАХТИ".
    г.Керманшах, Иран.
    7-8 февраля.

    57кг (17)
    1. Михаил Иванов (Россия)
    2. Ахмет Думан (Турция)
    3. Реза Атри (Иран)
    3. Гамзатгаджи Халидов (Венгрия)
    5. Надер Хаджаханиа (Иран)
    5. Алмаз Сманбеков (Кыргызстан)

    61кг (12)
    1. Улукбек Жолдошбеков (Кыргызстан)
    2. Ахмеднаби Гварзатилов (Азербайджан)
    3. Мирджалал Хасанзадэ (Азербайджан)
    3. Бехнам Эхсанпур (Иран)
    5. Маджид Дастан (Иран)
    5. Иман Садехи (Иран)

    65кг (15)
    1. Эрназар Акматалиев (Кыргызстан)
    2. Георгий Ревазишвили (Грузия)
    3. Нургазы Абдуразаков (Кыргызстан)
    3. Амирмохаммад Яздани (Иран)
    5. Мортеза Гияси (Иран)
    5. Пейман Биабани (Иран)

    70кг (14)
    1. Юнес Эмами (Иран)
    2. Мейсам Насири (Иран)
    3. Мехди Еганех (Иран)
    3. Сефа Аксой (Турция)
    5. Фархад Нури (Иран)
    5. Исламбек Орозбеков (Кыргызстан)

    74кг (14)
    1. Гаджимурад Гаджиев (Азербайджан)
    2. Реза Афзали (Иран)
    3. Хачатур Папикян (Армения)
    3. Хамед Рашиди (Иран)
    5. Александр Григорович (Беларусь)
    5. Шмаги Тодуа (Грузия)

    79кг (19)
    1. Бахман Теймури (Иран)
    2. Джабраил Гасанов (Азербайджан)
    3. Мохаммад Хамиди (Иран)
    3. Али Савадкухи (Иран)
    5. Сайяд Голами (Иран)
    5. Ильгиз Насиров (Кыргызстан)

    86кг (13)
    1. Камран Гасемпур (Иран)
    2. Ахмад Базригалех (Иран)
    3. Мерсад Маргзари (Иран)
    3. Осман Гочен (Турция)
    5. Масуд Мадади (Иран)
    5. Хосейн Ходакарми (Иран)

    92кг (18)
    1. Арашк Мохебби (Иран)
    2. Мохаммадджавад Эбрахими (Иран)
    3. Шариф Шарифов (Азербайджан)
    3. Хосейн Шахбази (Иран)
    5. Мохаммадхосейн Фирузпур (Иран)
    5. Шамиль Зубаиров (Азербайджан)

    97кг (12)
    1. Алиреза Гударзи (Иран)
    2. Нурмагомед Гаджиев (Азербайджан)
    3. Даниял Шариати (Иран)
    3. Хамед Талеби (Иран)
    5. Кунай Нурдавлетов (Кыргызстан)
    5. Магомед Мусаев (Кыргызстан)

    125кг (13)
    1. Ядолла Мохебби (Иран)
    2. Амир Мохаммади (Иран)
    3. Амин Тахери (Иран)
    3. Андраник Галстян (Армения)
    5. Алекси Жоржолиани (Грузия)
    5. Алиреза Горезбар (Иран)

    0
  • Тустуу
    8 февраля  

    Миша уонна киргизтэр былааьы ыллылар.

    0
  • НВ
    8 февраля  

    57
    Финал:
    А. Думан - М.Иванов 5:8

    0
  • Мин
    9 февраля  

    Очоҕо ики улуу пехливан баар болла да? Аны эмиэ Иванов. Бу киһини. Главнай тренер оноруоха оччоҕо. Биирдэрэ оҕоньор бо

    1
  • Тустуу
    9 февраля  

    57кг (17)
    Квалификация:
    Егор Потапов (Россия) - Алиреза Сарлак (Иран) 2:6
    --------------------------------------------
    1/8 финала:
    Надер Хаджаханиа (Иран) - Ахмет Думан (Турция) 6:8

    С-Али Аземи (Иран) - Афшин Рахмани (Иран) 2:9

    Реза Атри (Иран) - Парвиз Ибрагимов (Азербайджан) 3:2

    Вагинак Матевосян (Армения) - Мохсен Малеки (Иран) 13:2

    Гамзатгаджи Халидов (Венгрия) - Мохаммад Тахмасеби (Иран) +2:1 туше

    Мейсам Фирузабади (Иран) - Реза Алижанзадэ (Иран) 5:0

    Юнес Сармасти (Иран) - Михаил Иванов (Россия) 5:9

    Алмаз Сманбеков (Кыргызстан) - Алиреза Сарлак (Иран) 8:4
    --------------------------------------------
    1/4 финала:
    Ахмет Думан (Турция) - Афшин Рахмани (Иран) 8:7 туше

    Реза Атри (Иран) - Вагинак Матевосян (Иран) 13:2

    Гамзатгаджи Халидов (Венрия) - Мейсам Фирузабади (Иран) 8:6

    Михаил Иванов (Россия)- Алмаз Сманбеков (Кыргызстан) 4:2
    --------------------------------------------
    1/2 финала:
    Ахмет Думан (Турция) - Реза Атри (Иран) 9:5

    Гамзатгаджи Халидов (Венгрия) - Михаил Иванов (Россия) 4:9
    --------------------------------------------
    Утешительные схватки:
    Надер Хаджаханиа (Иран) - Афшин Рахмани (Иран) 6:5

    Юнес Сармасти (Иран) - Алмаз Сманбеков (Кыргызстан) (- +)
    --------------------------------------------
    За бронзу:
    Надер Хаджаханиа (Иран) - Реза Атри (Иран) 0:5

    Алмаз Сманбеков (Кыргызстан) - Гамзатгаджи Халидов (Венгрия) 3:4

    Финал:
    Ахмет Думан (Турция) - Михаил Иванов (Россия) 6:8

    0
  • Тустуу
    9 февраля  

    Протоколунан 8:6 эбит

    0
Ответ на тему: МТ "Кубок Тахти" (результаты)
Введите код с картинки*:  Кликните на картинку, чтобы обновить код
grinning face grinning face with smiling eyes face with tears of joy smiling face with open mouth smiling face with open mouth and smiling eyes smiling face with open mouth and cold sweat smiling face with open mouth and tightly-closed eyes smiling face with halo smiling face with horns winking face smiling face with smiling eyes face savouring delicious food relieved face smiling face with heart-shaped eyes smiling face with sunglasses smirking face neutral face expressionless face unamused face face with cold sweat pensive face confused face confounded face kissing face face throwing a kiss kissing face with smiling eyes kissing face with closed eyes face with stuck-out tongue face with stuck-out tongue and winking eye face with stuck-out tongue and tightly-closed eyes disappointed face angry face pouting face crying face persevering face face with look of triumph disappointed but relieved face frowning face with open mouth anguished face fearful face weary face sleepy face tired face grimacing face loudly crying face face with open mouth face with open mouth and cold sweat face screaming in fear astonished face flushed face sleeping face dizzy face face without mouth face with medical mask face with no good gesture face with ok gesture person bowing deeply person with folded hands raised fist raised hand victory hand white up pointing index fisted hand sign waving hand sign ok hand sign thumbs up sign thumbs down sign clapping hands sign open hands sign flexed biceps
  
Обратная связь
Предложения и замечания