конные скачки
ипподром  -    1214
сарсын буолар сууруу программата баар дуо
Ответов 14 Написать ответ
  • Дмитрий
    25 мая  

    Хастан ханна буоларый

    0
  • ипподром
    25 мая  

    саатар ким да суруйбат

    0
  • Ат
    26 мая  

    Дьаабы дии, урут Капитонов НВК ҕа кытта таһаарар этэ, ролик оҥорон. Билигин интернетка да суруйбаттар.

    1
  • 543
    9 июня  

    дьэ аттарбыт суурэр кэмнэрэ кэллэ билигин ыьыах аайы онно манна буолаллара буолуо сонуннутун суруйан иьин

    0
  • Дмитрий
    10 июня  

    Программа тагыста даа

    0
  • Дэриэбинэ уола
    11 июня  

    Программаны таьаарын эрэ

    0
  • сылгыьыт
    11 июня  

    Программа скачек 12 июня 2018 года
    Ус Хатын,ипподром Дьоhогой
    Начало в 14-00

    2400 метров для ЧВП

    1.Форлан(Керлин-Гарда,рыжий.жер.2013 г.р.ООО "Давидофф",Амгинский улус
    2.Зальто(Широкко-Зи Роад),гнедой.жер.2011 г.р.МБУ АУМС Мегино-Кангаласский улус
    3.Варадеро (Акбаш Казах -Вальтана),гнед.жер.2014 г.р.СХПК "Строд", Амгинский улус
    4.Соджаз (Джайэнт Серф-Сальзана),рыжий.жер.2013 г.р.,Хангаласский улус
    5.Блэк Джет (Джет-Псинадаха Ай),т-гнед.жер.2014 г.р.,ЖВК МУП" Чуйя",Мегино-Кангаласский улус.
    6.Турбо Дансер(Турбо Сторм-Дансинг Прателла),рыж.жер.2009 г.р.,Сунтарский улус
    7.Анна Болейн(Рок оф Гибралтар-Боулэй),карак.коб.2013 г.р.,МР Верхневилюйский улус

    2400 метров

    1.Гоу Стивен (Стивен Гот Ивен -Уивинг Голд),гнедой.жер.2013 г.р.,ООО "Давидофф",Амгинский улус
    2.Эсквайр(Скандинавия-Элона),гнедой.жер.2014 г.р., СХПК Строд Амгинский улус
    3.Джафар(Дроссельмейер-Хайахога),гнедой.жер.2013 г.р , Хангаласский улус
    4.Грозный Тор(Сисайтис Чайрмэн-Трэд Фэир)МБУ АУМС Мегино-Кангаласского улуса
    5.Эдимон (Джентльменс Дил -Эдесса) , Намский улус
    6.Диллинджер(Дилан Томас -Чикуита Линда),рыжий.жер.2012 г.р.МР "Чурапчинский улус"
    7.Белмэн (Стрит Покер-Белль Опера),рыж.жер.2014 г.р. МР "Верхневилюйский улус

    2400 метров

    1.Анриетта Барс(Хет Трико -Абрианна),т.гнед.коб.2014 г.р. МБУ АУМС Мегино-Кангаласский улус
    2.Конкистадор(Кэпитал Экспоужер-Кьюрелья),ФКС Сунтарский улус
    3.Рокси Алекс(Эфлит Алекс-Рокси Дансер),рыжий.жер.2012 г.р.СХПК Строд Амгинский улус
    4.Корибиан Бой (Стрит Покер -Кабира),гнедой.жер.2012 г.р.МР Верхневилюйский улус
    5.Скай Файтер(Дроссельмейер-Миккосаки Мисс)МБУ АУМС Мегино-Кангаласский улус
    6.Санта Люсия(Анашид-Сальта),гнедой.коб.2012 г.р.ЧВ Слепцов, Чурапчинский улус
    7.Альтер (Террестриал -Альтер Эго),гнедой.жер.2012 г.р ЧВ Кривошапкин Е.П.

    4800 сенчеры (окончательного списка пока нет)

    1600 метров

    1.Эркин (Боцман -Эркээни),рыжий.жер.2012 г.р.5 пок.,ЧВ Яндреев И.А.,Хангаласский улус
    2.Айнцер Гут(Со Гуд-Афродита),гнедой.жер.2015 г.р.МБУ АУМС Мегино-Кангаласский улус
    3.Сайбер Шот(Данк Шот-Совдия),рыжий.жер.2015 г.р.МБУ АУМС Мегино-Кангаласский улус
    4.Бабария(Бабар-Сардаана), СХПК Строд Амгинский улус
    5.Бо Виннер(Боцман-Габольд),гнед.коб.2015 г.р ФКС Хангаласский улус
    6.Глория Блюз(Березуцкий -Госпожа),МР"Чурапчинский улус"
    7.Барокко(Бренд Тайм-Золушка),ИП Неустроев А.А ,в аренде у МР Верхневилюйский улус

    1600 метров

    1.Мелекуш(Мини Реал-Аваланше),гнед.жер.2015 г.р.МБУ АУМС Мегино-Кангаласский улус
    2.Мааны(Мини Реал -Хотууна),гнед.коб. 2015 г.р.ЧВ Слепцов С.А. Мегино-Кангаласский улус
    3.Найт Шот (Данк Шот -Нарыйаана Куо),гнедой.жер.2015 г.р.МБУ АУМС Мегино-Кангаласский улус
    4.Премьера (Франциско Гойя-Авансе),ЧВ Еремеева А.А.,Слепцова А.С.,ФКС Намского улуса
    5.Литтл Лайт(Арджуна -Паунд Глори),гнедой.жер.2015 г.р., СХПК Строд Амгинский улус
    6.Голден Фокс(Бэлэх-Фанария),гнед.коб. ООО к/з Борто Хангаласский улус

    0
  • Kyoka_80
    12 июня  

    *Программа скачек 12 июня 2018 года*
    *Ус Хатын,ипподром Дьоhогой*
    *Начало в 14-00*

    *2400 метров для ЧВП*

    1. *Форлан* (Керлин-Гарда,рыжий.жер.2013 г.р.ООО "Давидофф",Амгинский улус
    2. *Зальто* (Широкко-Зи Роад),гнедой.жер.2011 г.р.МБУ АУМС Мегино-Кангаласский улус
    3. *Варадеро* (Акбаш Казах -Вальтана),гнед.жер.2014 г.р.СХПК "Строд", Амгинский улус
    4. *Соджаз* (Джайэнт Серф-Сальзана),рыжий.жер.2013 г.р.,Хангаласский улус
    5. *Блэк Джет* (Джет-Псинадаха Ай),т-гнед.жер.2014 г.р.,ЖВК МУП" Чуйя",Мегино-Кангаласский улус.
    6. *Турбо Дансер* (Турбо Сторм-Дансинг Прателла),рыж.жер.2009 г.р.,Сунтарский улус
    7. *Анна Болейн* (Рок оф Гибралтар-Боулэй),карак.коб.2013 г.р.,МР Верхневилюйский улус

    *2400 метров*

    1. *Гоу Стивен* (Стивен Гот Ивен -Уивинг Голд),гнедой.жер.2013 г.р.,ООО "Давидофф",Амгинский улус
    2. *Эсквайр* (Скандинавия-Элона),гнедой.жер.2014 г.р., СХПК Строд Амгинский улус
    3. *Джафар* (Дроссельмейер-Хайахога),гнедой.жер.2013 г.р , Хангаласский улус
    4. *Грозный Тор* (Сисайтис Чайрмэн-Трэд Фэир)МБУ АУМС Мегино-Кангаласского улуса
    5. *Эдимон* (Джентльменс Дил -Эдесса) , Намский улус
    6. *Диллинджер* (Дилан Томас -Чикуита Линда),рыжий.жер.2012 г.р.МР "Чурапчинский улус"
    7. *Белмэн* (Стрит Покер-Белль Опера),рыж.жер.2014 г.р. МР "Верхневилюйский улус

    *2400 метров*

    1. *Анриетта Барс* (Хет Трико -Абрианна),т.гнед.коб.2014 г.р. МБУ АУМС Мегино-Кангаласский улус
    2. *Конкистадор* (Кэпитал Экспоужер-Кьюрелья),ФКС Сунтарский улус
    3. *Рокси Алекс* (Эфлит Алекс-Рокси Дансер),рыжий.жер.2012 г.р.СХПК Строд Амгинский улус
    4. *Корибиан Бой* (Стрит Покер -Кабира),гнедой.жер.2012 г.р.МР Верхневилюйский улус
    5. *Скай Файтер* (Дроссельмейер-Миккосаки Мисс)МБУ АУМС Мегино-Кангаласский улус
    6. *Санта Люсия* (Анашид-Сальта),гнедой.коб.2012 г.р.ЧВ Слепцов, Чурапчинский улус
    7. *Альтер* (Террестриал -Альтер Эго),гнедой.жер.2012 г.р ЧВ Кривошапкин Е.П.

    *4800 сенчеры (окончательного списка пока нет)*

    *1600 метров*
    *Отбор на ДЕРБИ*

    1. *Эркин* (Боцман -Эркээни),рыжий.жер.2012 г.р.5 пок.,ЧВ Яндреев И.А.,Хангаласский улус
    2. *Айнцер Гут* (Со Гуд-Афродита),гнедой.жер.2015 г.р.МБУ АУМС Мегино-Кангаласский улус
    3. *Сайбер Шот* (Данк Шот-Совдия),рыжий.жер.2015 г.р.МБУ АУМС Мегино-Кангаласский улус
    4. *Бабария* (Бабар-Сардаана), СХПК Строд Амгинский улус
    5. *Бо Виннер* (Боцман-Габольд),гнед.коб.2015 г.р ФКС Хангаласский улус
    6. *Глория Блюз* (Березуцкий -Госпожа),МР"Чурапчинский улус"
    7. *Барокко* (Бренд Тайм-Золушка),ИП Неустроев А.А ,в аренде у МР Верхневилюйский улус

    *1600 метров*

    1. *Мелекуш* (Мини Реал-Аваланше),гнед.жер.2015 г.р.МБУ АУМС Мегино-Кангаласский улус
    2. *Мааны* (Мини Реал -Хотууна),гнед.коб. 2015 г.р.ЧВ Слепцов С.А. Мегино-Кангаласский улус
    3. *Найт Шот* (Данк Шот -Нарыйаана Куо),гнедой.жер.2015 г.р.МБУ АУМС Мегино-Кангаласский улус
    4. *Премьера* (Франциско Гойя-Авансе),ЧВ Еремеева А.А.,Слепцова А.С.,ФКС Намского улуса
    5. *Литтл Лайт* (Арджуна -Паунд Глори),гнедой.жер.2015 г.р., СХПК Строд Амгинский улус
    6. *Голден Фокс* (Бэлэх-Фанария),гнед.коб. ООО к/з Борто Хангаласский улус

    0
  • Сахастрелец
    12 июня  

    Чэ, бу сүүрүүлэргэ бу аттары ылабын, ким куттаммакка киирсэр баарый?

    1600
    Сайбер Шот

    1600
    Найт Шот

    2400
    Форлан

    2400
    Джафар
    Блэк Джет
    2400
    Скай Файтер Корибиан Бой

    Регата суох сиэрэйдэр телефоҥҥут номерын суруйбакка эрэ киирсэ да сатааман, киһи тугу да булан ылбат күлүк дьонноргут

    0
  • алекс
    12 июня  

    тумугэ суруйун эрэ

    0
  • скачки
    16 июня  

    джафары блек джегынан утарабын ил дархан приьигэр

    0
  • Егорыч
    17 июня  

    👋🏼 Итоги скачек в честь Дня России,12.06.2018 года

    2400 метров

    Блэк Джет 2.51.0
    Зальто 2.51.8
    Форлан 2.54.8
    Турбо Дансер 2.58.3
    Варадеро 3.00.0
    Соджаз 3.13.6

    2400 метров

    Джафар 2.51.2
    Эдимон 2.53.9
    Белмэн 2.55.1
    Грозный Тор 3.01.0
    Гоу Стивен 3.01.8
    Эсквайр 3.16.4
    Диллинджер 3.18.5

    2400 метров

    Корибиан Бой 2.52.1
    Скай Файтер 2.52.4
    Конкистадор 2.53.9
    Рокси Алекс 2.55.5
    Санта Люсия 2.56.4
    Альтер 2.56.9
    Анриетта Барс 2.58.9

    4800 метров

    Шторм 7.05.2
    Беллатор 7.06.3
    Рыжик 7.55.5
    Фарт 8.19.5
    Легенда сошёл
    Фарта не было

    1600 метров

    Айнцер Гуд 1.56.0
    Сайбер Шот 1.56.3
    Барокко 1.59.2
    Бабария 2.01.3
    Бо Виннер 2.04.4
    Эркин 2.04 .9
    Глория Блюз 2.14.9

    1600 метров

    Найт Шот 2.00.8
    Мелекуш 2.03.8
    Голден Фокс 2.04.5
    Премьера 2.05.5
    Литтл Лайт 2.05.9
    Мааны 2.06.2

    👋🏼 *Ил Дархан - 2018*
    отбуору ааһан кыттар аттар

    МЕЙН КОНИГ
    БЛЭК ДЖЕТ 2.51.0
    ДЖАФАР 2.51.2
    ЗАЛЬТО 2.51.8
    КОРИБИАН БОЙ 2.52.1
    СКАЙ ФАЙТЕР 2.52.4
    ЭДИМОН 2.53.9
    КОНКИСТАДОР 2.53.9
    ФОРЛАН 2.54.8
    БЕЛМЭН 2 .55.1

    0
  • holyoke
    Вчера, 11:25  

    кто знает про происхождение жеребца ВАГИЛ? очень нужно подскажите пожалуйста

    0
Ответ на тему: конные скачки
Введите код с картинки*:  Кликните на картинку, чтобы обновить код
grinning face grinning face with smiling eyes face with tears of joy smiling face with open mouth smiling face with open mouth and smiling eyes smiling face with open mouth and cold sweat smiling face with open mouth and tightly-closed eyes smiling face with halo smiling face with horns winking face smiling face with smiling eyes face savouring delicious food relieved face smiling face with heart-shaped eyes smiling face with sunglasses smirking face neutral face expressionless face unamused face face with cold sweat pensive face confused face confounded face kissing face face throwing a kiss kissing face with smiling eyes kissing face with closed eyes face with stuck-out tongue face with stuck-out tongue and winking eye face with stuck-out tongue and tightly-closed eyes disappointed face angry face pouting face crying face persevering face face with look of triumph disappointed but relieved face frowning face with open mouth anguished face fearful face weary face sleepy face tired face grimacing face loudly crying face face with open mouth face with open mouth and cold sweat face screaming in fear astonished face flushed face sleeping face dizzy face face without mouth face with medical mask face with no good gesture face with ok gesture person bowing deeply person with folded hands raised fist raised hand victory hand white up pointing index fisted hand sign waving hand sign ok hand sign thumbs up sign thumbs down sign clapping hands sign open hands sign flexed biceps
  
Предложения и замечания