2 года на форуме Автор 5 уровня Популярный комментатор Все
Награды
2 года на форуме
2 года на форуме
Автор 5 уровня
Автор 5 уровня
Популярный комментатор
Популярный комментатор
Топ пользователь
Топ пользователь
Топ тема
Топ тема
5000 просмотров
5000 просмотров
эьиги тускутунан☺
  428
сахалыы учугэйдик билэбин, благодаря Кэпсээ. Нюччалы буккулан баран манна киирбитим уонна арыый уорэнним. Миигин абааьы корогут билэбинwhite smiling face. На самом деле понты, я вас уважаю.Простите меня. Анна вас любит kissing face with smiling eyeskissing face with smiling eyeskissing face with smiling eyes . Кэпскэ махтанабын, сахалыы аагарга, сурайарга уорэммитим иьин. Привет, всем серым, кто меня ненавидит. Будьте счастливы! Может загляну и поддержу кого-нить. raised handПрощаюсь white smiling face Анна
Ответов 18 Написать ответ
  • А
    10 января  

Бу яхтар итирбит

0
  • А
    10 января  

Бу яхтар итирбит

0
  • Дьахтарымсах
    10 января  

Баю бающки Аню
    Не ложись ка на краю
    Придет бабник из Чрапча
    И настрогнет вам дитя...

0
  • роммель
    10 января  

бу эмээхсин баще иэдэйбит, маразм буолан буппут!

Анна зпт диэнинэн 4 сыл ынараа оттугэр дэрибиэнэ эмээхсинин курдук сахалыы суруйар эбиккин. Аны сахалыы сана суруйарга уорэнним дии сытар дуу? Таах да кырдьа5ас эмээхсини киьи ойдуон соп, маразм аата маразм. Манна сытан араас барыта буолан ылбыккын мессенат, чиновник, полиция, рынокка книга атыылааччы, тулаайах, детдомка, баай чуть ли миллионер папалаах, мамалаах ыал кыра кыыьа да буола сылдьыбыккын. Арыт блатнойдар быыстарыгар шестеркалыы сылдьар курдук да кэпсэнэн ылбыккын. Оттон эмиэ да Новосибирскайга кв атыыластым диэн киьиргэммиккин, маннаа5ы квгын атыылаабыккын. Онтон атыылаабыт квгар сытар буолбуккун, итирик соседтаргын кытта итд)) Онон дальше маразымнаа, ханна да барбатын биллэр. Аны ханнык омук буолан киирэ5ин? Эвенка, нууча, бааьынай, бурятка, метистка буола сылдьыбытын, онон экзотическай со5ус омук буолан киирээр.))

0
  • Комуза5а суруйбуттар
    11 января  

мне кажется, что кто тут сидит постоянно и долго и даже очень долго, не совсем здоровые люди :) Серые зашли, потролили Ветеранов и вышли (завсегдаи гордятся своим виртуальным положением, сидеть целыми сутками, клавиши бить и обсуждать то, в чем сами не смыслят). По мне так лучше с дружками и подругами пивка попить, в танчики поиграть, с детишками повозиться.

0
  • Бэккэ суруйбуттар
    11 января  

Эмээхсин, эн тускунан суруйбуттар. Одинокая, никому не нужная старуха ох уж анна все что добилась в жизни это одела виртуальную корону и сутки напролет в интернете.

0
  • Чемодан 2
    12 января  

Иирбит ди бу дьахтар

0
  • хахаха
    12 января  

хаайыылаах арыгыьыт наркоман вахтовик бомж о5ото аанньа буолуо да?

0
  • Ох_уж_эта_Анна
    12 января  

уонна тох диигит, ждЮ ваши комменты, мною АбАжаемые white smiling face дэлби уогун, а потом я пАсмАтрю на недалеком будущем, шо с вами будет. Анна сказала face with tears of joyface with tears of joyface with tears of joy и ждет мои expressionless face

0
  • BlackRose_
    12 января  

Кимин тугун билбэккэ сылдьан то5о сразу кэлии вахтовик быра5ан барбыт о5ото дии саныыллара буолла🤦🏻‍♀️ Бэйэлэрэ оннуктар бьлх, ол иьин комплекстанан атыттарынан таьаара сатыыллар бьлх🤷🏻‍♀️😂 Ол эьиги мамаларгыт эьигини кессууттэн тереппуттэригэр, папа5ытын билбэккэ улааппыккытыгар то5о атыттары эмиэ оннуктар дии саныыгытый? Олох самая больная ваша тема бьлх бта😂 у каждого своя судьба, если она у вас такая - то это еще не значит, что у всех так же☝🏻

0
    • хммм
      12 января  

BlackRose_, кыьыйан бут эрэ ссыльнай хохол поляк ыамата. ессе Саха сиригэр олорон Сахалары уе5э2

0
  • хммм
    12 января  

хааннара оонньоон сулуухэлэр нууччалаа да нууччалаа

0
Ответ на тему: эьиги тускутунан☺
Введите код с картинки*:  Кликните на картинку, чтобы обновить код
grinning face grinning face with smiling eyes face with tears of joy smiling face with open mouth smiling face with open mouth and smiling eyes smiling face with open mouth and cold sweat smiling face with open mouth and tightly-closed eyes smiling face with halo smiling face with horns winking face smiling face with smiling eyes face savouring delicious food relieved face smiling face with heart-shaped eyes smiling face with sunglasses smirking face neutral face expressionless face unamused face face with cold sweat pensive face confused face confounded face kissing face face throwing a kiss kissing face with smiling eyes kissing face with closed eyes face with stuck-out tongue face with stuck-out tongue and winking eye face with stuck-out tongue and tightly-closed eyes disappointed face angry face pouting face crying face persevering face face with look of triumph disappointed but relieved face frowning face with open mouth anguished face fearful face weary face sleepy face tired face grimacing face loudly crying face face with open mouth face with open mouth and cold sweat face screaming in fear astonished face flushed face sleeping face dizzy face face without mouth face with medical mask face with no good gesture face with ok gesture person bowing deeply person with folded hands raised fist raised hand victory hand white up pointing index fisted hand sign waving hand sign ok hand sign thumbs up sign thumbs down sign clapping hands sign open hands sign flexed biceps

Предложения и замечания