Урут атагастаммыт дьоннутун
Уол  -    516
Билигин кэлэн сонордоьон туран иэстэьтэххит этэ ду эбэтэр момент эрэ уескээтэгинэ иэстэьэгит ду.
Ответов 8 Написать ответ
  • кэрэ_анар1
    кэрэ_анар1
    Ветеран
    29 ноября  

Билигин да кэники да иэстэбиллээх буолаллар.

0
  • BlackRose_
    BlackRose_
    Rose_Queen_of_the_fields
    Ветеран
    29 ноября  

Я об этом особо и не задумалась🤔 например у меня были вообще дикие одноклассники, каждый божий день ссорились, дрались с ними🤦🏻‍♀️ прошло 9 лет с окончания школы, но до сих пор их ненавижу🤷🏻‍♀️ вроде бы на банкете все были очень даже дружными, очень мирно попрощались, на свадьбах друг у друга тоже встречались, но все равно ненавижу😂 билигин керустэхпинэ дааны кууьан ылыам суо5а этэ, просто приветтэьэн, туох сонун диэн баран дальше ааьа туруом🤷🏻‍♀️ на встречи одноклассников не хожу и никогда не ходила. Я не мщу, я просто перестаю считать своих обидчиков хорошими людьми, да и вообще людьми. Теье да уважаемай киьи буоллун, для меня он все равно тот же подонок😬😂 мерзких людей я по жизни никогда не прощаю, сколько бы прощения не просили.

1
    • BlackRose_
      BlackRose_
      Rose_Queen_of_the_fields
      Ветеран
      29 ноября  

Ну а так то, если о них не вспоминать, то мне просто по боку🤷🏻‍♀️ наадыйбаппын, иэстэспэппин. Забываю, но не прощаю

0
  • ийэ28
    29 ноября  

Смотря как обидели наверное.

0
  • үс төгүл
    29 ноября  

Үс төгүл иэстэһэбин

0
  • Месть сладка
    6 декабря  

А я переспал с его женой. Это было 5 раз. Хаха, он это не знает, ушле пок. Пусть имеет жену ш люху.

Уволил без причины.

0
  • zvan
    6 декабря  

Ол атагастаммыт диэн хамначчыттыы сылдьыбыккыт да

0
  • GGG
    6 декабря  

Ситуацияттан буолуо. Сорогор иэстэьэгин, сорого умнуллар, смотря, как оскорбили.
    Биир тугэни ойдоон хаалбытым.
    Кыра сырыттахпытына аттынаагы дьиэгэ биир киьи баара, оччолорго армияттан игин кэлбит киьи этэ. Биирдэ футболлуу сылдьан алхас мээчигинэн таппыппыт, 10 саастаах оголор этибит, ону охторон баран уот кабельынан саайталаабыта, илиибэр шрама билигин да баар, дьоммор охтон тустум диэбитим. Сыл игин ааспытын кэннэ, сэриилээх оонньуу сылдьан массыынатын таарыйбыппар сутуругунан сирэйгэ саайталаабытыгар сирэйим баллаччы иьэн хаалта. Дьоммор хайа эрэ уолаттары кытта охсустум диэбитим. Дьэ улааттахпына багас кэьэтиэм дии санаабытым. Кэнники ол киьи атын сиргэ коспутэ. Улаатан баран корсо туспутум, киьим кып-кыра, ырыган багайы киьи эбит, кыра сырыттахха улахана сурдээх этэface with tears of joyface with tears of joyface with tears of joy "Помнишь меня? Щас моя очередь пиз.ить тебя",-диэбиппэр отой саахтыы сыыспыта, кыайан санарбатага даганыface with tears of joyface with tears of joyface with tears of joy Оттон охота пачкаться дии санаан ыытан кээспитим, так и не отомстил.

0
Ответ на тему: Урут атагастаммыт дьоннутун
Введите код с картинки*:  Кликните на картинку, чтобы обновить код
grinning face grinning face with smiling eyes face with tears of joy smiling face with open mouth smiling face with open mouth and smiling eyes smiling face with open mouth and cold sweat smiling face with open mouth and tightly-closed eyes smiling face with halo smiling face with horns winking face smiling face with smiling eyes face savouring delicious food relieved face smiling face with heart-shaped eyes smiling face with sunglasses smirking face neutral face expressionless face unamused face face with cold sweat pensive face confused face confounded face kissing face face throwing a kiss kissing face with smiling eyes kissing face with closed eyes face with stuck-out tongue face with stuck-out tongue and winking eye face with stuck-out tongue and tightly-closed eyes disappointed face angry face pouting face crying face persevering face face with look of triumph disappointed but relieved face frowning face with open mouth anguished face fearful face weary face sleepy face tired face grimacing face loudly crying face face with open mouth face with open mouth and cold sweat face screaming in fear astonished face flushed face sleeping face dizzy face face without mouth face with medical mask face with no good gesture face with ok gesture person bowing deeply person with folded hands raised fist raised hand victory hand white up pointing index fisted hand sign waving hand sign ok hand sign thumbs up sign thumbs down sign clapping hands sign open hands sign flexed biceps

Предложения и замечания