Ким макси райзка баарый?
Таня  -  9 августа 17:48   5632
Кэпсээн эрэ хас суммага портфель ылбыккытый? Кун аайы хас туьэрий?можно доверять да? улахан сумманы угар не рисковано да?
Ответов 68 Написать ответ
  • Наадыйбат
    9 августа  

Оннук лохутуруонна итэгэйбэппин

1
    • Таня
      9 августа  

Наадыйбат, Лохотрон диэн эьиги онно киирэ сылдьыбыккыт ду? или билэр дьоннут албыннаппыттар ду? или бэйэ5ит мнения5ыт ду?

0
      • Наадыйбат
        9 августа  

Таня, мин тус санаам ити. Санаан да кердеххе оннук ди. Оннук харчын эбиллэн иьэр буоллагына ким да кимиэхэ да кэпсиэ суога этэ, втихаря харчы елере елере сылдьыахтара этэ. Онтон дьону ынырар, рекламалыыр, агитациялыыр буоллахтарына, кинилэр сана киьиэхэ интэриэстээхтэр. Киниттэн харчы киирэр, урут киирбит онтон ылар. Киирэр харчыттан элбэх харчы тахсан барар буоллагына, сотору кэминэн эстэр. Компания дьон киирэрин тухары улэлиир, киирэр киьи тохтоото да банкрот. Успейдаан ылбатах дьон харчытын кыайан тенуннэрбэт. Ол улахан анара буолар. Холобура, 10 киьиттэн 9 киьитэ илиитин соттон хаалар, 1 киьи харчытын 2 тегул улуннэрэр, онтон атына компания айбыт дьонно.

4
      • sspv
        sspv
        Kurt Knispel
        2 сентября  

Таня, Инник дьону байатар пирамидалар сууллан иьэллэр. Харчы беге елерен баран итии дойдуларга куоталлар. Эбэтэр урожай хомуйан ааьаллар. Хайдах инниккэ итэгэйиэххэ себуй? Миигин инник албыннаатыннар эрэ, 2 тобук поколенияны эьиэм этэ баран.

0
  • Туулдьут
    9 августа  

Ол аата пирамида буолар эбит да? Пахай мин макси райз диэннэ киирээри сылдьыбытым ди. Олох пирамида буолбатах диэбиттэрэ дии

0
  • микс
    10 августа  

бесплатный сыр только в мышеловке

0
  • Мин
    10 августа  

Сотору эстиэ а4ары сайдыбыт. Тринити киир онно хаччы оноруон

0
  • мимоходом
    13 августа  

оттон инстага макси райз дьоно хачыга сотуолууллэр дии. ресторанна эрэ аьыыбыт дииллэр

0
  • саргы
    13 августа  

Ситинник курдук, миигин ыксатаннар, хас да сыллаагыта элбэх харчыбын укпутум, ыксат да ыксат, сарсын же баччаны олох ылагын диэн. Ханна баарый?! Анаар печата суох чектээхпин и все! Кииримэн.

0
  • санаайа1993
    14 августа  

Мин соторутаа5ыта кииртим. Чисто из-за любопытства. Портфель на 50$. Биир улэ кунугэр 24 р. туьэр. Никто не даст 100% надежность. На свой страх и риск. 3000 р не страшно. Дьоннор по 150 000, 500 000, 1 500 000 угалларsmiling face with open mouth and cold sweat 4÷5 ыйынан окупается. Уонна ый аайы 34 500 р и более ылаллар)

0
  • ААА
    14 августа  

Пирамида быьылаах дии

0
  • нуолан
    14 августа  

Мин баар этим, портфельбын мамалаа5ым ылбыттара, кун аайы икки ус оценканы ылар этим, онон учууталларга киьи доверяйдаабат, ол иьин рискованнай со5ус этэ ол гынан баран уорэхпин син бутэрбитим

2
    • Лариса
      14 августа  

-

Мин баарбын, 40 тахса ый аайы в-общем ылабын, не жалуюсь. Дьону киллэрбэппин, я жадная))) Пускай все мне достанется))) Пирамида буотах. Прежде чем вступить, изучила досконально сайт, учредительную документацию, ежемесячные отчеты. Все нормально, прозрачно, доступно

0
      • Татьяна
        15 августа  

Лариса, оччо5уна с уверенностью 150000 игин вложи гыныахха соп да именно пассивнай доходка

0
        • Лариса
          15 августа  

-

Дьон оттон хастыы да миллион инвестируйдууллар дии, онно тэннээтэххэ 150 тыь. -мелочь. Учугэйэ диэн дьону киллэрбэккэ эрэ доходун кэлэ турар

0
        • валя1234
          30 августа  

Вложи гыныахха сеп конечно

0
      • интересно
        2 сентября  

Лариса, ол максирайзка да? Или атын компания?

0
  • мимоходом
    14 августа  

санаайа1993, оттон кэннигиттэн киьи киллэриэхтэхин да? уонна ол киирэн тугу гынабын?

0
    • санаайа1993
      14 августа  

мимоходом, киллэриээхин сеп, киллэриэ да суоххун сеп, не обязательно. ПАССИВНЫЙ ДОХОД, улэ кунун аайы проценты начисляются. Инвестиционный проект. Дьон киллэрэр буоллаххына премия биэрэллэр и все.

0
  • ох_уж_эта_анна
    14 августа  

идиоты, я под столом. Скока идиотов, face with tears of joyстока и мошенников.

2
  • мимоходом
    15 августа  

ээ пахай .ээээdisappointed face

0
  • zloy_admin
    17 августа  

Деньги любят тишину. Мин эмиэ атын проекка баарбын. Но эппэппин бэйэмсэхпинface with tears of joyface with tears of joyface with tears of joy

1
  • Я
    17 августа  

Сымыйалыырый,очередная пирамида,уж очень заинтересованы

0
  • tihiy_don
    tihiy_don
    виктор викторович
    18 августа  

Это как мыльный пузырь, чем он больше тем быстрее он ЛОПНЕТ! Я думаю поздновато туда инвестироваться.. Люди раскройте свой талант, развивайтесь, откройте своё дело и получайте от этого удовольствиеsmiling face with smiling eyes

1
  • _Капелька_
    19 августа  

Риск есть. У меня пакет на 5000 и 1000$. Вложенные вернула. Ким рискуйдуон ба5арар в личку суруйун:)

0
  • anna310
    anna310
    анна
    22 августа  

ЛОХОТРОН

0
  • Лариса
    23 августа  

Капелька крутойгун дии,80 тахса игин ылар ыйдаазы дохода

0
  • А
    24 августа  

Это классическая пирамида. Просто завуалирована хорошо.

1
  • ggg
    24 августа  

Капелька уонна Лариса дьон ейун ытыйан бутун!
    Сахам сирин дьоно отой кииримэн! Мин бэйэм эппинэн хааммынан билбит киьибин. Ити сэптэрэ киьи ейун ытыйар сэп, дьону специально албынныырга, мани гынар игин курстаахтар. Оннуктара эмиэ хаччылаах. Уопсайынан секта курдук. Эьигини албыннаан киллэрэн харчы оностоллор.

2
  • Лариса
    24 августа  

Тозо оччозо мин кими да киллэрбэккэ харчы ыла олоробунуй?Есть наемные работники просто

1
  • m_l_n_a_12
    25 августа  

То5о дьону зазывайдыыгыт если это не лохотрон?Бэйэ5ит ыла ыла олорун ээ

0
    • BlackRose_
      2 сентября  

m_l_n_a_12, дьону тартахтарына доходтара өссө элбиир бо, я знаю такие проекты, элбэх билэр дьонум үлэлииллэр, но я чот не рискую, не доверяю, поэтому ханна да киирэ иликпин. А так думаю....

0
      • m_l_n_a_12
        4 сентября  

BlackRose_, я вот тоже сомневаюсь,если все так радужно как они рассказывают, то почему они так заинтересованы на привлечение новых людей?:)Уонна у них прям какая-то агрессивная реклама.Может быть я ошибаюсь...

0
        • BlackRose_
          4 сентября  

Этэбин ди, именно дьону тардан киллэриэхтэрин наада, оччоҕо төһөнөн элбэх киһини киллэрэллэр да оччонон доходтара элбэх буолар. Специально оннук строениелаах проектар бо, бэйэлэрэ соҕотох олорон тугу да гыммакка олордохторуна харчы хамсаабат, именно дьону киллэртээн кинилэр харчылара хамсаан доход оҥостоллор бо. Учи сначала маркетинг, тогда поймешь

0
  • Лариса
    25 августа  

Никого лично не зазываю,просто тема такая,дискуссия дии

1
  • Мин
    30 августа  

Мин эмие ыраатта корбутум идти дьоннору... Киирэр ба5а баар да боллар сэрэгэрэбин. Сатаан ойдообоппун. То5о процента улаханый? За счёт чего растёт прибыль? Зачем им давать бесплатно деньги? Дьоннору ольботон2 сабаллара боло. Хаьан эрэ ютубка корбутум ханнык эрэ атын проектах дьоннор аспыттар онтон банкрот барбыттар типа...

0
  • zloy_admin
    30 августа  

Удалите топ

0
  • 123
    31 августа  

мин баарбын) ессе пакет за 500$ ылаары сылдьабын, ол иннинэ за 50$ ылан кербутум ый аайы 2500 тр кэлэр, кэлэ да турар, ол дьон киллэрэрин киллэрбэтин бэйэн проблеман, киллэриэ да суоххун сеп, элбэзи уктаххына азыйах ыйынан тептеру укпут харчын теннер, ол кэннэ уже доход киирэн барар, конечно рискованнай, билэр дьонум эмиэ киирэн эрэллэр эбит, учугэйдик ырытан уерэтэн дьонтон ыйыталаьан баран киириэххэ сеп

1
  • sspv
    sspv
    Kurt Knispel
    2 сентября  

Майнинг диэннэ эрэ эрэнэбин.

0
  • Настя
    8 сентября  

Каждый сам решает рисковать ему или не рисковать.
    Я вот рискнула ,5000$ инвестировала ,никого не приглашала, от меня никто и не требует. Каждый день получаю деньги.

0
  • pryadeznikov
    17 сентября  

Я вложил 1000$, прошла неделя снял 3000 руб. Работаем дальше

0
  • биржа
    17 сентября  

Мин биржа улэлиибин былырн киирбитим сыл устата 7000 тр сууйтэрэн баран биржаны уерэттим ханнык моменна рынок доллар туьэрин тахсарын онтукам экономические события новости влияет эбит. Плей маркеттан экономика новости скачайдаабтм хас чааска события новости тазсарн керен олорон улэлээбитм билигн 8000 тр онордм ити пн - пт эрэ улэлиир 350 р вложения уган баран

0
  • Хампах
    18 сентября  

Оннук. Чахчы. Эбит. Миллионер буоллум. Туьээммин. Туэьэйдим ду

0
  • билэр
    18 сентября  

Рано или поздно симбиир эстэр. Тринити эьиннэ, кини кэнниттэн сарсыныгар же ессе биир проект Глобал эьиннэ... Киьи бе5ете минус бардылар а5ай. Дьон кредит ыла-ыла, мелуйуенунэн суутэрдилэр...

0
  • никто и ничто не вечно
    19 сентября  

ютубка обзорун керун булан

0
  • к
    20 сентября  

Таня,

0
  • Михаил
    24 сентября  

Мин баарбын Макси Райска. Олох пирамида буолбатах. Ким да онно босхо харчы биэрбэт. Бэйэн харчын вдвойне эргийэр. Оттон дьон киллэрэн харчы ылаллар диир буоллаххытына сыыьагыт. Ол партнерскай программанан улэлээтэххинэ. Тринити эстибитэ ди. Ол курдук олох эстибэтthumbs up sign Ким багалаагы уорэтиэм,билсиьиннэриэм.
    Суруйун ватсап 89627387039.

0
  • Михаил
    24 сентября  

Мин баарбын Макси Райска. Олох пирамида буолбатах. Ким да онно босхо харчы биэрбэт. Бэйэн харчын вдвойне эргийэр. Оттон дьон киллэрэн харчы ылаллар диир буоллаххытына сыыьагыт. Ол партнерскай программанан улэлээтэххинэ. Тринити эстибитэ ди. Ол курдук олох эстибэтthumbs up sign Ким багалаагы уорэтиэм,билсиьиннэриэм.
    Суруйун ватсап 89627387039.

0
  • Пф
    25 сентября  

Пирамида буолумуна, бу да дьон. Сана киирбит дьон харчылара туьэр бо эрдэ киирбит дьонно. Сотору дьон киирэрэ а5ыйыа, пирамида5ыт эстиэ, кэнники киирбиттэр бары ыт ата5ын тутан хаалыаххыт. Кииримэн. ЛОХОТРОН.

0
  • Мари
    28 сентября  

Ким тэьэ болан баран бу проект эстиэ дии саныыгыт?
    Арай билигин киирдэхпэ Аны эстэн халыа диэммин кутанабын?

0
    • Володя
      28 сентября  

Мари, куттанар буоллаххытына киирэ да сорунуман. Риск ханна ба5арар баар.

0
  • NikDrew
    28 сентября  

Максирайстаа5ар учугэй компания5а баарбын,бырыьыаннара быдан урдук от 1,5 до 3%.Легальнай компания. страховкалаах игин, тугу да сутэрбэккит киирдэххитинэ. манна ватсаптаан кэпсиэ5им сиьилии 89681610481

0
  • дана
    29 сентября  

максрйска киирдэхпинэ первоначальнайбын хаьы угарым болой? агыйаабыта хаьы,холобура диэн ыйытабын,финансовайым кырыымчык)((

0
  • Д
    30 сентября  

кырдьык минимальной вклада теье буоларый Максирайзка?

0
    • Девуска
      1 октября  

Д, Минимальнай пакет 3200р болар потом можно докупить пакет больше бооо

0
  • teatr
    6 октября  

Ол пакетын 1 сыл улэлии турарthumbs up sign суруйун объясню 89142947420

0
  • Qwerty
    7 октября  

Дьиннээх лохотрон буотах.
    Хаччы кун аайы туьэ турар, дьон киллэрдэхэ оссо % туьэр ,
    Дьон да киллэрбэттэххэ синбиир харчы туьэр 2 тогул ..укпут харчыгын 4 ыйынан саба5ын
    Суруйун подробнее кэпсиэхпит)
    89142346665

0
  • Gustavo
    7 октября  

Лохотрон.
    Что они производят?
    Что продают?
    Откуда денежный поток?

Ответы на эти вопросы дадут полное представление что это такое.
    Если голова немножко соображает.

0
  • Харчы
    7 октября  

Харчыны онорор бо!

0
  • я
    7 октября  

Иэс киллэрэҕит да оччоҕо киириэм

0
Ответ на тему: Ким макси райзка баарый?
Введите код с картинки*:  Кликните на картинку, чтобы обновить код
grinning face grinning face with smiling eyes face with tears of joy smiling face with open mouth smiling face with open mouth and smiling eyes smiling face with open mouth and cold sweat smiling face with open mouth and tightly-closed eyes smiling face with halo smiling face with horns winking face smiling face with smiling eyes face savouring delicious food relieved face smiling face with heart-shaped eyes smiling face with sunglasses smirking face neutral face expressionless face unamused face face with cold sweat pensive face confused face confounded face kissing face face throwing a kiss kissing face with smiling eyes kissing face with closed eyes face with stuck-out tongue face with stuck-out tongue and winking eye face with stuck-out tongue and tightly-closed eyes disappointed face angry face pouting face crying face persevering face face with look of triumph disappointed but relieved face frowning face with open mouth anguished face fearful face weary face sleepy face tired face grimacing face loudly crying face face with open mouth face with open mouth and cold sweat face screaming in fear astonished face flushed face sleeping face dizzy face face without mouth face with medical mask face with no good gesture face with ok gesture person bowing deeply person with folded hands raised fist raised hand victory hand white up pointing index fisted hand sign waving hand sign ok hand sign thumbs up sign thumbs down sign clapping hands sign open hands sign flexed biceps

Предложения и замечания