4 года на форуме Автор 5 уровня Топ пользователь Все
Награды
4 года на форуме
4 года на форуме
Автор 5 уровня
Автор 5 уровня
Топ пользователь
Топ пользователь
5000 просмотров
5000 просмотров
"Көмүс Мас" турнира
6 апреля 22:28   2308
"Көмүс Мас" турнира сарсыҥҥаттан Модуҥҥа саҕаланыа.
Сарсын ыйааһыннааһын күнэ.

Модуҥҥа буоларынан мас рестлинг.
Мас тардыһыы Модуҥҥа көҥүллэммэтинэн
Сарсын ыйааһыннааһын түмүгүн манна таһаарыахпыт
Ответов 47 Написать ответ
  • тыа уола
    6 апреля  

    Дьэ, кэтэьэбит! Ылдьаа кытаат!!!

    0
  • 123
    7 апреля  

    мастерский нормалаах да

    0
  • bogohozzz
    7 апреля  

    Улахан дьон киэнэ да?

    0
  • sport2015
    7 апреля  

    10.00 СК Модун

    0
  • sport2015
    7 апреля  

    уопсайа билинни туругунан 230 спортсмен буолла ыйаасын 17.00 дылы

    0
    • ылдьыыс
      7 апреля  

      ветераны 65кг

      134 Румянцев Александр У-А
      139 Устинов Дмитрий М-К

      155 Сергучев Дмитрий М-К
      219 Бурнашев Семен 1964 Намский

      452 Петров Гаврил Намский

      0
      • ылдьыыс
        7 апреля  

        ветераны 75кг

        137 Хатылаев Семен Тааттаа
        160 Атласов Виталий У-А

        162 Яковлев Александр Намский
        191 Карманов Александр У-А

        300 Стручков Данил Модун
        431 Собакин Афанасий Тааттаа

        1145 Попов Николай М-К
        1181 Копырин Иван Якутск

        1292 Харитонов Андриян Модун-Хангаласский своб

        0
        • ылдьыыс
          7 апреля  

          ветераны 85кг

          129 Малышев Наум Таатта
          244 Архипов Василий Сунтарский

          371 Слепцов Егор У-А
          1173 Колодезников Степан У-А

          0
          • ылдьыыс
            7 апреля  

            ветераны свыше 85кг

            189 Скрынский Алексей Модун
            205 Стрекаловский Петр Таатта

            209 Винокуров Андрей Намский
            225 Бубякин Ким У-А

            236 Наумов Владимир Намский
            1249 Скрыбыкин Александр Томпо

            0
  • ылдьыыс
    7 апреля  

    60кг

    55 Осипов Василий ЧГИФКиС
    125 Поисеев Егор Таатта

    132 Мукунов Василий 1996 Модун
    149 Фомин Николай СВФУ-Сунтар

    165 Жирков Андрей СВФУ
    168 Никаноров Н.В. 1999 г М-К

    184 Черкашин Сергей М-К Модун
    196 Аммосов Айаал ЧГИФКиС

    198 Осипов Станислав 1999 г Намский ПедКолл
    221 Слепцов Айтал СВФУ

    228 Шестаков Николай 16.06.1905 Намский ПедКолл
    257 Попов Гаврил М-К

    261 Меняков Иван ЧГИФКиС
    264 Анахин Вадим 30.08.1996 Мирный

    272 Томский Александр Модун
    273 Винокуров Николай Оймяконский

    291 Васильев Денис Модун Боотур
    297 Егоров Юрий СВФУ

    330 Семенов Семен Вилюйский
    374 Кычкин Константин СВФУ

    396 Дъячковский Дьулустан 15.06.1905 Модун
    399 Гоголев Павел 04.10.1995 Мирный

    0
    • ылдьыыс
      7 апреля  

      65кг

      020 Сергеев Геннадий Боотур Клуб
      025Романов Александр СВФУ-Таатта

      124 Ксенофонтов Григорий СВФУ-В-В
      127 Гаврильев Николай Боотур Клуб

      141 Софронов Евгений Кобяйский
      150 Румянцев Ян Модун

      153 Болтунов Иван СВФУ-Булунский
      157 Новиков Анатолий Модун

      161 Протопопов Артур Вилюйский
      166 Попов Иннокентий Таатта

      173 Попов Айастаан СВФУ
      175 Большаков Тимофей ЧГИФКиС

      178 Павлов Павел Сунтарский
      181 Угапьев Мичил СВФУ

      183 Стручков Алексей Модун
      188 Икаев Тамерлан СВФУ

      192 Слепцов Саргылан Оймяконский
      195 Удин Евгений СВФУ

      197 Азаров Григорий 1996 Модун
      242 Баишев Модест Таатта

      259 Кириллин александр СВФУ-М-К
      260 Максимов Айал М-К

      268 Попов Петр Оймяконский
      270 Агеев Дмитрий ЧГИФКиС

      288 Жирков Константин 1997 СВФУ
      295 Слепцов Сергей Модун

      325 Рожин Эдуард Амгинский
      359 Иванов Дмитрий СВФУ

      429 Захаров Николай Модун
      437 Соловьев Александр Намский

      443 Григорьев Ариан 10.08.1995 Мирный

      0
      • ылдьыыс
        7 апреля  

        70кг

        121 Иванов Тимофей СВФУ
        122 Дьяконов Аян СВФУ

        131 Румянцев Геннадий Намский
        138 Андреев Александр Модун

        140 Ануфриев Семен У-А
        146 Александров Айтал СВФУ

        147 Евстафьев Айаал Намский
        159 Денисов Владислав Модун

        163 Стручков Борис СВФУ
        170 Семенов Айаан Вилюйский

        176 Пшенников Алекссандр Модун
        177 Петров Александр М-К

        182 Федоров Алексей Ленский
        187 Федоров Геннадий СВФУ

        193 Харитонов Ян СВФУ
        194 Лукин Эдуард Модун

        203 Рахлеев Александр Модун
        204 Бойтунов Павел Модун-Таатта

        218 Никифоров Андрей ЧГИФКиС-У-А
        224 Слепцов Айгылаан Модун

        246 Павлов Владимир М-К
        247 Ефимов Артем ЧГИФКиС

        258 Кузьмицкий Алексей У-А
        262 Чемезов Илья ЯПК-Горный

        263 Борисов Пантелеймон Чурапча
        286 Емельянов Михаил М-К

        289 Заровняев Роман Намский
        321 Ногнорутов Саян Модун

        382 Протопопов Василий Модун
        398 Муксунов Алексей Намский

        1146 Орлов Артур У-А
        1149 Львов Дмитрий У-А

        1163 Павлов Александр СВФУ-Кобяйский
        1169 Емельянов Алексей Модун

        0
        • ылдьыыс
          7 апреля  

          75кг

          090 Борисов Геннадий Амгинский
          126 Каратаев Александр СВФУ

          145 Ефимов Марат СВФУ
          148 Харбаев Дьулустан СВФУ

          151 Иванов Айсен СВФУ
          156 Саввинов Юрий Модун

          180 Тихонов Андрей Модун
          199 Корякин Владислав 19.06.1905 Намский Пед К

          213 Седалищев Нюргун ЧГИФКиС
          220 Иванов Иван Ленский

          226 Павлов Прокопий СВФУ-Кобяйский
          249 Мярин Ариан СВФУ

          250 Петров Иван Амма
          265 Сивцев Василий Якутск

          285 Уваров Сергей 13.06.1905 Модун
          287 Кудрин Егор СВФУ

          318 Алексеев Иннокентий 24.03.1996 Мирный
          328 Докторов Роман СВФУ

          329 Ноговицын Василий СВФУ
          357 Слепцов Александр Таттинский

          370 Ковалик Михаил 05.07.1991 Нерюнгри
          389 Яковлев Макар Модун

          411 Огудов Петр Вилюйский
          416 Сутаков Сергей 1999 Модун

          1152 Рустамов Сулейман 13.06.1905 Оймяконский
          1221 Жирков Александр 1992 Горный

          0
          • ылдьыыс
            7 апреля  

            80кг

            135 Корякин Тимур Модун
            136 Евстафьев Артем Модун

            172 Макеев Дмитрий Модун
            174 Тюнгюрядов Андрей Намский

            190 Моисеев Данил Модун
            206 Ноговицын Михаил Модун

            207 Текеянов Николай Модун
            227 Гладков Анатолий Намский

            238 Миронов Роман Модун
            290 Молуков Айсен Чурапчинский

            425 Алексеев Евставий У-А
            426 Марков Максим М-К

            0
            • ылдьыыс
              7 апреля  

              90кг

              123 Федоров Иннокентий Ленский
              133 Спиридонов Айсен М-К

              143 Назарчук Даниил 29.11.1998 Нерюнгри
              164 Васильев Максим Модун

              171 Кириллин Айсен 1983 Намский
              186 Миронов Иннокентий Модун

              1153 Чемезов Сергей СВФУ своб

              0
              • ылдьыыс
                7 апреля  

                105кг

                240 Терентьев Евгений Модун
                294 Степанов Семен Таатта

                338 Протопопов Юрий Модун
                1148 Слепцов Денис Модун

                0
                • ылдьыыс
                  7 апреля  

                  свыше 105кг

                  142 Варламов Семен 1997 М-К 112,65
                  315 Киселев Сергей 16.05.1979 Нерюнгри 115,15

                  167 Величко Юрий 01.07.1989 Нерюнгри 135,05
                  298 Барашков Олег 09.06.1995 Намский 127,25

                  1155 Прокопьев Богдан Модун 110,5
                  1359 Андреев Дьулустан 18.06.1995 Модун-Нюрба 130,15

                  0
  • anis_marina15
    anis_marina15
    Марина
    7 апреля  

    330 Семенов Семен Вилюйский - 70 кг баар

    0
  • Таатта
    7 апреля  

    Босхо даа вход

    0
  • Патриот
    7 апреля  

    Уолаттарга ситиһиини

    0
  • аман_ес
    8 апреля  

    Ылдьыыс сырдатан иьээр эрэ

    0
  • Сергей
    8 апреля  

    Онлайн биэрии баар дуо ссылкатын ыытын эрээ

    0
  • Бүлүү
    8 апреля  

    Көмүс мас

    Хайа, Ылдьыыс ханна сүттэ?

    0
  • тыа уола
    8 апреля  

    Ылдьыыспытын Модуннар киллэрбэтэхтэр буолла5а дуу...

    0
  • Иван Иванович
    8 апреля  

    Ылдьыыс бэккэ ыыта олорор

    0
  • Айс
    8 апреля  

    Сарсын уонтан продолжение

    0
  • Патриот
    8 апреля  

    Бастакы күн түмүгэ тоҕо тахсыбата

    0
  • тыа уола
    8 апреля  

    Ким билэр. Ыыта олороро буоллар тумуктэри таьаарбыт буолуо этэ. Хойутаан истэр дьаабы буолла5а...

    0
  • Егорыч
    9 апреля  

    Ылдьыыс иллэн суох коментатордыыр учугэй курэхтэьии

    0
  • anis_marina15
    anis_marina15
    Марина
    9 апреля  

    Чемпионы призеры турнира

    Мужчины до 60 кг
    1    Осипов Василий    ЧГИФКиС
    2    Черкашин Сергей    М-К
    3    Попов Гаврил    М-К
            
    Мужчины до 65 кг
    1    Попов Иннокентий    Татта
    2    Слепцов Сергей    Модун
    3    Большаков Тимофей    ЧГИФКиС
            
    Мужчины до 70 кг
    1    Пшенников Александр    Модун
    2    Орлов Артур    У-А
    3    Рахлеев Александр    Модун
            
    Мужчины до 75 кг
    1    Борисов Геннадий    Амга
    2    Ковалик Михаил    Нерюнгри
    3    МяринАриан    СВФУ
            
    Мужчины80 кг
    1    Гладков Анатолий    Намский
    2    Марков Максим    М-К
    3    Ноговицын Михаил    Модун
            
            
    Мужчины до 90 кг
    1    Миронов Иннокентий    Модун
    2    Спиридонов Айсен    М-К
    3    Федоров Иннокентий    Ленский
            
            
    Мужчины до 105 кг
    1    Протопопов Юрий    Модун
    2    Степанов Семен    Татта
    3    Слепцов Денис    Модун
            
            
    Мужчины свыше 105 кг
    1    Андреев Дьулустан    Модун
    2    Киселев Сергей    Нерюнгри
    3    Барашков Олег    Намский
            
            
    Мужчины-ветераны до 65 кг
    1    Устинов Дмитрий    М-К
    2    Сергучев Дмитрий     М-К
    3    Петров Гаврил     Намский
        
            
    Мужчины-ветераны 75 кг
    1    Стручков Данил    Модун
    2    Яковлев Александр    Намский
    3    Попов Николай    М-К
            
            
    Мужчины-ветераны 85 кг
    1    Архипов Василий    Сунтарский
    2    Малышев Наум    Татта
    3    Слепцов Егор    У-А
        
            
    Мужчины-ветераны свыше 85 кг
    1    Винокуров Андрей    Намский
    2    Бубякин Ким    У-А
    3    Стрекаловский Петр    Татта

    0
    • ылдьыыс
      9 апреля  

      Мужчины до 60 кг

      Мужчины до 60 кг
      1 место Осипов Василий ЧГИФКиС
      - Егор Поисеев Таатта - 2-0
      - Павел Гоголев - Мирный - 2-0
      - Василий Муксунов Модун УБулуу- - 2-0
      - Валерий Никаноров - М-К - 2-0
      - Дьулустан Дьячковский Модун Чурапчы 2-0
      - Николай Винокуров Оймякон - 2-0
      - Гаврил Попов М-К - 2-0
      - Сергей Черкашин - М-К - 2-0

      2 место Черкашин Сергей М-К
      - Айаал Аммосов ЧГИФКиС - 2-0
      - Валерий Никаноров - 2-0
      - Андрей Жирков - СВФУ - 2-0
      - Айтал Слепцов СВФУ Чурапчы - 2-1
      - Вадим Анахин Мирный - 2-0
      - Юрий Егоров СВФУ 2-0
      - своб
      - Василий Осипов - ЧГИФКиС - 0-2

      3 место Попов Гаврил М-К
      - Николай Шестаков Нам ПК - 2-1
      - Иван Меняков ЧГИФКиС - 2-0
      - Айтал Слепцов СВФУ Чурапчы - 2-1
      - Вадим Анахин Мирный - 0-2
      - Павел Гоголев Мирный - 2-1
      - своб
      - Василий Осипов - 0-2

      0
      • ылдьыыс
        9 апреля  

        Мужчины до 65 кг

        Мужчины до 65 кг
        1 место Попов Иннокентий Татта
        - Айастаан Попов СВФУ - 2-0
        - Анатолий Новиков Модун - 2-0
        - Иван Болтунов СВФУ Булун - 2-0
        - Тимофей Большаков ЧГИФКиС Амма - 2-0
        - Алексей Стручков - Модун М-К - 2-1
        - Сергей Слепцов Модун УА - 2-1
        - Айал Максимов М-К - 2-0
        -
        2 место Слепцов Сергей Модун У-Алдан
        - Эдуард Рожин Амма - 2-0
        - Дмитрий Агеев - ЧГИФКиС - снят врачом
        - Ариан Григорьев Мирный - 2-0
        - Александр Соловьев Нам - 2-0
        - Александр Кириллин снят врачом
        - Иннокентий Попов Таатта - 1-2
        - своб
        - Айал Максимов - М-К - 2-0
        - Тимофей Большаков ЧГИФКиС Амма - 2-1

        3 место Большаков Тимофей ЧГИФКиС Амма
        - Павел Павлов - Сунтар 2-0
        - Мичил Угапьев СВФУ - 2-0
        - Алексей Стручков Модун М-К - 2-1
        - Иннокентий Попов - 0-2
        - Григорий Азаров Кэбээйи - 2-1
        - Иван Болтунов СВФУ Булун - 2-0
        - Николай Гаврильев Боотур клуб Хацалас - 2-1
        - своб
        - Сергей Слепцов Модун У-Алдан - 1-2

        0
        • ылдьыыс
          9 апреля  

          Мужчины до 70 кг

          Мужчины до 70 кг
          1 место Пшенников Александр Модун Олекминск

          - Александр Петров М-К - 2-0
          - Айаан Семенов Булуу - 2-0
          - Геннадий Федоров СВФУ - 2-1
          - Айаал Евстафьев Нам - 2-0
          - Борис Сдвижков СВФУ Амма - 2-0
          - Павел Бойтунов Модун - 2-0
          - Семен Ануфриев - У-А - 2-1
          - своб
          - Александр Рахлеев Модун Таатта - 2-1
          - Артур Орлов - У-А - 2-0

          2 место Орлов Артур У-А
          - Алексей Муксунов Нам - 2-0
          - Александр Павлов СВФУ - 2-0
          - Василий Протопопов Модун - 2-0
          - своб
          - Алексей Емельянов Модун - 2-1
          - Семен Ануфриев У-А - 2-0
          - Михаил Емельянов М-К - 2-0
          - Александр Рахлеев Модун Таатта - 2-1
          - своб
          - Александр Пшенников - 0-2

          3 место Рахлеев Александр Модун Таатта
          - Павел Бойтунов Модун - 2-0
          - Эдуард Лукин Модун - 2-0
          - Андрей Никифоров ЧГИФКиС - 2-0
          - Геннадий Федоров СВФУ - 2-0
          - Михаил Емельянов М-К - 2-0
          - Алексей Емельянов Модун - 2-0
          - своб
          - Артур Орлов У-А - 1-2
          - Александр Пшенников Модун Олекма - 1-2

          0
          • ылдьыыс
            9 апреля  

            Мужчины до 75 кг

            Мужчины до 75 кг
            1 место Борисов Геннадий Амга

            - Александр Каратаев СВФУ - 2-0
            - Марат Ефимов СВФУ - 2-0
            - Дьулустан Харбаев СВФУ - 2-0
            - Сулейман Рустамов Оймякон 2-0
            - Ньургун Седалищев Чурапчы снят врачом
            - Василий Ноговицын СВФУ 2-0
            - Михаил Ковалик Нерюнгри - 2-0
            - своб
            - Ариан Мярин СВФУ Томпо - 2-0

            2 место Ковалик Михаил Нерюнгри
            - Макар Яковлев - Модун - 2-0
            - Петр Огудов Булуу - 2-0
            - Сергей Сутаков Модун 2-0
            - Василий Ноговицын СВФУ 2-1
            - Егор Кудрин СВФУ снят врачом
            - своб
            - Геннадий Борисов Амма 0-2
            - Ариан Мярин Томпо СВФУ 2-0

            3 место МяринАриан СВФУ Томпо
            - Прокопий Павлов СВФУ - 2-0
            - Иван Иванов Ленский 2-0
            - Василий Сивцев Якутск 2-1
            - Корякин Владислав Нам ПК 2-1
            - Сергей Уваров Модун 2-0
            - Андрей Тихонов Модун 2-1
            - своб
            - Михаил Ковалик Нерюнгри 0-2
            - Геннадий Борисов Амма - 0-2

            0
  • ылдьыыс
    9 апреля  

    Мужчины80 кг

    Мужчины80 кг
    1 место Гладков Анатолий Намский

    - Николай Текеянов Модун Горный 2-1
    - Михаил Ноговицын Модун 2-0
    - Максим Марков М-К 2-1
    - Андрей Тюнгюрядов Нам снят врачом
    - Тимур Корякин Анабыр Модун 2-0

    2 место Марков Максим М-К
    - Евстафий Алексеев У-А 2-0
    - Айсен Молуков Чурапчы - 2-0
    - Анатолий Гладков Нам 1-2
    - Николай Текеянов Модун Горный 2-1
    - Михаил Ноговицын Модун 2-0

    3 место Ноговицын Михаил Модун
    - Данил Моисеев Модун 2-1
    - Анатолий Гладков Нам 0-2
    - Роман Миронов Модун 2-0
    - Тимур Корякин Анабыр Модун 2-0
    - Максим Марков М-К 0-2

    0
    • ылдьыыс
      9 апреля  

      Мужчины до 90 кг

      Мужчины до 90 кг
      1 место Миронов Иннокентий Модун Олекминск

      - Айсен Кириллин Нам 2-0
      - своб
      - Сергей Чемезов СВФУ 2-0
      - Иннокентий Федоров Ленский 2-1
      - Айсен Спиридонов М-К - 2-0

      2 место Спиридонов Айсен М-К
      - Иннокентий Федоров Ленский 2-0
      - Даниил Назарчук Нерюнгри 2-0
      - своб
      - Максим Васильев Модун 2-0
      - Миронов Иннокентий Модун

      3 место Федоров Иннокентий Ленский
      - Спиридонов Айсен М-К 0-2
      - Сергей Чемезов СВФУ 2-0
      - Максим Васильев Модун 2-0
      - Иннокентий Миронов Модун Олекминск 1-2

      0
      • ылдьыыс
        9 апреля  

        Мужчины до 105 кг

        Мужчины до 105 кг
        1 место Протопопов Юрий Модун

        - Слепцов Денис Модун 2-1
        - Евгений Терентьев Модун 2-0
        - Степанов Семен Таатта 2-1

        2 место Степанов Семен Таатта
        - Евгений Терентьев Модун 2-0
        - Слепцов Денис Модун 2-1
        - Протопопов Юрий Модун 1-2

        3 место Слепцов Денис Модун
        - Протопопов Юрий Модун 1-2
        - Степанов Семен Таатта 1-2
        - Евгений Терентьев Модун 2-0

        0
        • ылдьыыс
          9 апреля  

          Мужчины свыше 105 кг

          Мужчины свыше 105 кг
          1 место Андреев Дьулустан Модун

          - Богдан Прокопьев Модун 2-1
          - Киселев Сергей Нерюнгри 2-1
          - своб
          - Барашков Олег Намский 2-1

          2 место Киселев Сергей Нерюнгри
          - Барашков Олег Намский 2-0
          - Андреев Дьулустан Модун 1-2
          - Богдан Прокопьев Модун 2-0
          - Юрий Величко Нерюнгри 2-0

          3 место Барашков Олег Намский
          - Киселев Сергей Нерюнгри 0-2
          - Семен Варламов М-К - 2-0
          - Юрий Величко Нерюнгри 2-0
          - Андреев Дьулустан Модун 0-2

          0
  • ылдьыыс
    9 апреля  

    Мужчины-ветераны до 65 кг

    Мужчины-ветераны до 65 кг
    1 место Устинов Дмитрий М-К

    - Александр Румянцев У-А 2-1
    - Сергучев Дмитрий М-К 2-0
    - Петров Гаврил Намский 2-1
    - своб
    - Семен Бурнашев Нам 2-0

    2 место Сергучев Дмитрий М-К
    - Семен Бурнашев Нам 2-0
    - Устинов Дмитрий М-К 0-2
    - своб
    - Александр Румянцев У-А 2-1
    - Петров Гаврил Намский 2-0

    3 место Петров Гаврил Намский
    - своб
    - Александр Румянцев У-А 2-1
    - Устинов Дмитрий М-К 1-2
    - Семен Бурнашев Нам 2-0

    0
    • ылдьыыс
      9 апреля  

      Мужчины-ветераны 75 кг

      Мужчины-ветераны 75 кг
      1 место Стручков Данил Модун

      - Афанасий Собакин Таатта 2-0
      - Александр Карманов У-А 2-0
      - Попов Николай М-К 2-0
      - Андриан Харитонов Хацалас 2-0
      - своб
      - Яковлев Александр Намский 2-1

      2 место Яковлев Александр Намский
      - Александр Карманов У-А 2-0
      - Виталий Атласов У-А 2-0
      - Семен Хатылаев Таатта 2-0
      - Иван Копырин Якутск 2-0
      - Попов Николай М-К 2-1
      - Стручков Данил Модун 1-2

      3 место Попов Николай М-К
      - Иван Копырин Якутск 2-0
      - Афанасий Собакин Таатта 2-0
      - Стручков Данил Модун 0-2
      - своб
      - Яковлев Александр Намский 1-2

      0
      • ылдьыыс
        9 апреля  

        Мужчины-ветераны 85 кг

        Мужчины-ветераны 85 кг
        1 место Архипов Василий Сунтарский

        - Малышев Наум Таатта 2-0
        - Степан Колодезников У-А 2-0
        - Слепцов Егор У-А 2-0

        2 место Малышев Наум Татта
        - Архипов Василий Сунтарский 0-2
        - Слепцов Егор У-А 2-0
        - Степан Колодезников У-А 2-1

        3 место Слепцов Егор У-А
        - Степан Колодезников У-А 2-0
        - Малышев Наум Таатта 0-2
        - Архипов Василий Сунтарский 0-2

        0
        • ылдьыыс
          9 апреля  

          Мужчины-ветераны свыше 85 кг

          Мужчины-ветераны свыше 85 кг
          1 место Винокуров Андрей Намский

          - Бубякин Ким У-А 2-0
          - Стрекаловский Петр Таатта 2-0
          - Владимир Наумов Нам 2-0

          2 место Бубякин Ким У-А
          - Винокуров Андрей Намский 0-2
          - Владимир Наумов Нам 2-0
          - своб
          - Стрекаловский Петр Таатта 2-0

          3 место Стрекаловский Петр Таатта
          - Алексей Скрынский Модун 2-0
          - Винокуров Андрей Намский 0-2
          - Александр Скрыбыкин Томпо 2-0
          - Бубякин Ким У-А 0-2

          0
  • Михута
    10 апреля  

    Ленскай уола Иннокентий Федоров кыайбата5а да Миронову? Хайдах эрэ оннук өйдүүбүн

    0
  • Даа оннук
    16 апреля  

    Ини догоор

    0
Ответ на тему: "Көмүс Мас" турнира
Введите код с картинки*:  Кликните на картинку, чтобы обновить код
grinning face grinning face with smiling eyes face with tears of joy smiling face with open mouth smiling face with open mouth and smiling eyes smiling face with open mouth and cold sweat smiling face with open mouth and tightly-closed eyes smiling face with halo smiling face with horns winking face smiling face with smiling eyes face savouring delicious food relieved face smiling face with heart-shaped eyes smiling face with sunglasses smirking face neutral face expressionless face unamused face face with cold sweat pensive face confused face confounded face kissing face face throwing a kiss kissing face with smiling eyes kissing face with closed eyes face with stuck-out tongue face with stuck-out tongue and winking eye face with stuck-out tongue and tightly-closed eyes disappointed face angry face pouting face crying face persevering face face with look of triumph disappointed but relieved face frowning face with open mouth anguished face fearful face weary face sleepy face tired face grimacing face loudly crying face face with open mouth face with open mouth and cold sweat face screaming in fear astonished face flushed face sleeping face dizzy face face without mouth face with medical mask face with no good gesture face with ok gesture person bowing deeply person with folded hands raised fist raised hand victory hand white up pointing index fisted hand sign waving hand sign ok hand sign thumbs up sign thumbs down sign clapping hands sign open hands sign flexed biceps
  
Предложения и замечания