3 года на форуме Автор 2 уровня Все
Награды
3 года на форуме
3 года на форуме
Автор 2 уровня
Автор 2 уровня
Здравствуйте, я Ваш дядя!
29 июля 2013 08:25   315
А вот и я! Встречаем нового зарегистрированного обывателя форума КЭПСЭЭ! Я тоже ниггер! Теперь я тоже как Вы! Все начинаем поздравлять! Жду бурные Рукоплескания! Овации! Восхваления! )))

Пагер диэннитин дьэ к8рдум! Эбиитин уонна Алтан_симэххэ даже суруйдум! Отой ЛИЧНАЙ сообщение диэнинэн!!!))) Кини фаната буолан хааллым номнуо! ахахахаха. Правда игнор барарым чуоккай! Хэ-хэ
Кому написать еще? Чьим фанатом стать? 8-)

ПАХХЫАЙ! Рейтинг у меня 0!
УЖАС! Где обещанные 50??? Да хет, дружбан, подкинь пару сотен?)))
Добавить баннер на эту площадку! →
Ответов 87 Написать ответ
  • ИлинДиэки
    ИлинДиэки 29 июля 2013  

Хай5абыл эйиэхэ ниггер булчут уолугар,

этэн-тыынан кырдьык уол о5ото мо5отой быhыылааххын.

0
    • -BULLchut-
      -BULLchut- 29 июля 2013  

Махталитет, ИлинДиэки! )

Бу олоххо, киирэн-тахсан, ону-маны гынан-хайаан, санаран-инэрэн гыннахха эрэ киьи буола5ын! Таах сырыттахха, мо5отойу тутан ылан сиэн кэбиьиэхтэрэ! )))

0
      • ИлинДиэки
        ИлинДиэки 29 июля 2013  

Аватаарын чуоккай эбит)))

0
        • -BULLchut-
          -BULLchut- 29 июля 2013  

Который? Розовый или мой?

Ити мин ниндзябын диэбиппин, дьоннор водолаз курдуккун диэн кэбиспиттэрэ, хомойуох иьин! )))

0
          • ИлинДиэки
            ИлинДиэки 29 июля 2013  

hа-hа-hааа!!!

Ниндзя хата киhини куллэрдин,бэрт-бэрт юмор аттыгынан ааспатах киhитэ маладьыас)))(розовай диэн тугу этэрин эбитэ буолла?Миэхэ ити ниндзя эрэ кестер)

0
            • алтан_симэх
              алтан_симэх 29 июля 2013  

ахахаха))))))) авата киниэхэ розовай смайлик буолан кестер бьлх)))))

0
              • -BULLchut-
                -BULLchut- 29 июля 2013  

эээ, суох!

Билигин розовай квадрат, ачыкыылаах сирэй суох буолбут хата))) Бэйэм-бэйэбинэн олоробун - НИНДЗЯ уол хаан бэрдэ! ))))

0
              • ИлинДиэки
                ИлинДиэки 29 июля 2013  

hа-hа-hаа!!!

киэhээ диэки уларыйыа,билигин бэйэтигэр били первоначальнай тема кесте турар эбит,миэхэ итинник этэ сатаан уларыйбатах дии санаабытым сарсыныгар уларыйбыт этэ))

0
  • аа5аа44ы
    аа5аа44ы 29 июля 2013  

Э5эрдэ!

0
  • индеец племени Гуронов 29 июля 2013  

приветствую Вас!храбрый воин племени Апачи!

0
  • -BULLchut-
    -BULLchut- 29 июля 2013  

Махтал тебе от вождя апачей Джеронимо!

0
  • алтан_симэх
    алтан_симэх 29 июля 2013  

булчут, хараарбыккынан э5эрдэ))

рейтинг диэн элбэх топигы таьаардаххына, атыттарга эмиэ комменнаатаххына автоматически урдуур, тока сразу буотах хасты эрэ хонугунан бьлх)))))

0
  • -BULLchut-
    -BULLchut- 29 июля 2013  

Вот только...

Меня убивает этот розовый очкарик, который сидит на моем аватаре! Я фото свое поставил, а нет, прилип он ко мне. Как убрать его, этого негодяя?

0
  • -BULLchut-
    -BULLchut- 29 июля 2013  

аа5аа44ы-га уонна Алтан_симэх-хэ, махтал)

Оччо5о мээнэ-мээнэ топ таьаарарга!!! ))))
    Рейтинг ханнык форумнарга суруйарга туттулларый? И ваще нужен ли он мне?

0
  • Korneliya
    Korneliya 29 июля 2013  

оо поздравляю)))

мин регаламмытм үс күн болла да рейтинг 0 :((

0
  • Арайбиирдэ
    Арайбиирдэ 29 июля 2013  

Нигер булчукка э5эрдэ йо;-) кытаат кытарчы керен уол оото, а5ыс кырыылаах... Э шутка ыллаан кииррэн бараары гынным, заранее предупреждаю кыыщьпынь:-P

0
  • Sibekki_Kuo
    Sibekki_Kuo 29 июля 2013  

О, дорообо!:) Все таки бэйэн никкынан хараардын аа:))

Э5эрдэ!:)))

0
  • кэрэ_анар1
    кэрэ_анар1 29 июля 2013  

э5эрдэээээ)

0
  • da.het
    da.het 29 июля 2013  

Поздравляю! с регой и с первым топом=)

0
  • -BULLchut-
    -BULLchut- 29 июля 2013  

Сыанкуйу, биэри маачч!

Арайбиирдэ ырыаьыт кытц)), Sibekki_Kuo, кэрэ_анар1 уонна da.het махтал! ))
    da.het по-братански рейтинна кыратык биэр эрэ, за первый топ)))

0
  • varley
    varley 29 июля 2013  

госпааааадиииии

0
    • -BULLchut-
      -BULLchut- 29 июля 2013  

ахахаххахахаха

Буттэхпит дии)))))))
      И на том спасибо, varley! Вы очень любезны! )))

0
      • varley
        varley 29 июля 2013  

не сомневайтесь в моей любезности, молодой человек.

излишняя политкорректность тут ни к чему;)

0
        • -BULLchut-
          -BULLchut- 29 июля 2013  

Дорогая, varley!

Мой статус на сей день, вынуждает меня вести себя с любым человеком, вот с такой вот, как Вы заметили, излишней политкорректностью. И Вы не исключение в этом списке. Поверьте, иначе я не могу. Мне нужно вести себя подобающим образом везде где я нахожусь. Если точнее, то без никаких дерзостей, грубостей.
          С уважением -BULLchut-.

0
          • алтан_симэх
            алтан_симэх 29 июля 2013  

ахахахаха)))))))))

0
          • varley
            varley 29 июля 2013  

ну так-с, что сказать, взаимно.

без лишнего пафоса я замечу.

0
            • -BULLchut-
              -BULLchut- 29 июля 2013  

varley

Хочу сказать, что Ваше "госпааааадиииии", сильно возбудили во мне только положительные эмоции! Вы не представляете, но веселье окутало меня всего, я даже чуть не захлебнулся от души выходящего смеха. И скажу, что это я тоже говорю Вам без лишней патетики.

0
              • varley
                varley 29 июля 2013  

поверю на слово уважаемый собеседник;)

будем честны друг перед другом, мне лестно.

0
  • Крутая
    Крутая 29 июля 2013  

"О, Боже какой мужчина" эбиккин судя по комментам *)

0
  • -BULLchut-
    -BULLchut- 29 июля 2013  

Ити кирдьик da.het ...

кыьыл к8мус курдук киьини үөх да үөх буолларар эбит батта!
    Главное, чтоб потом не зазнался! Алтан_симэх, таьыйан биэрээр, оннук буолаары гынна5ына! ))))

0
    • алтан_симэх
      алтан_симэх 29 июля 2013  

эппитим дии, миигиттэн былдьаьан айдаан тарда сатыыллар диэн))))))

серая Натали "О боже какой мужчина" диэн ажно целый топик таьаарбыт игн этэ, мин киьим туьунан чэ уонна да фанаткалара манна элбэхтэр, фанклуб игн тэрийээри гыммыттара)))

0
    • алтан_симэх
      алтан_симэх 29 июля 2013  

p.s булчут, кини оннук буотах))))) бэйэтин билинэн кэбиьиэ диэн куттаныма))))

оскуола са5аттан билсэбит да оннук киэптии, киьиргии сылдьарын хаьан да кербете5ум, хотя другой бы на его месте вполне мог бы))))))) ыраах улахан курэхтэьиилэртэн кыайан-хотон да кэллэ5инэ киэптээччитэ суох))))))))

0
  • _Айыы_кыыьа_
    _Айыы_кыыьа_ 29 июля 2013  

Дьядьябыт дьэ кэллин да? Аны наар баар буола5ын да? Э5эрдэлиибин!

манна аляхай суруйа сылдьыбыт киьигин ди наьаа сабыс сана5а не похож

0
  • _Айыы_кыыьа_
    _Айыы_кыыьа_ 29 июля 2013  

хайа билэр эрэ дьонугар отвечал ду

0
  • -BULLchut-
    -BULLchut- 29 июля 2013  

Ну что ты, что ты!!!

Мин бэрт баайытык сана эбиэттээн кэллим, ол иьин эппиэттээбэтэ5им))

_Айыы_кыыьа_ уонна Сардаанчоок, улахан махтал, бириэмэ5итин аьыммахха, бэйэ5ит дьыала5ытын быра5ан туран, киирэн э5эрдэлээбиккитигэр!
    Ага, аляхай баайы киьибин ааахаххахахаха
    Эээ, мин манна кып-кыратык, а5ыйах тылы суруйан ааспыт киьибин. Отой бу бэйэбинэн, харааран а5ай, дьэ киирэн олоробун. Ол серай никтаа5ы - мин да буотах, диэххэ с8п.)))

0
    • -BULLchut-
      -BULLchut- 29 июля 2013  

Оччо5о...

Манна баар киьи бары мин племянниктарым уонна племянницаларым буолаллар буо, аа, раз я ваш дядя?)))

0
      • алтан_симэх
        алтан_симэх 29 июля 2013  

оннук бо)))))))

0
        • -BULLchut-
          -BULLchut- 29 июля 2013  

Булчут таайдаах дьоллоох да дьонноргут эьи!

Бары отой меховой эрэ танастаныыьыккыт! сайынны меховой туруусукка дылы, эбэтэр меховые плавки.)))
          Меховые бикини нынче в лондОне и парижЕ очень модны, кстати, дорогие мои дамочки-племянницы)))))

0
  • SILVERSOUL
    SILVERSOUL 29 июля 2013  

Эҕэрдэтэ тут,BULLchut эр бэрдэ!

Мантан ыла кэпсээн-ипсээн,комментарийдаан форум чуумпуран хаалбыт олоҕун сэргэхситээр.Сүрдээх потенциаллаах киһигин быһылаах...ヅ

0
    • -BULLchut-
      -BULLchut- 29 июля 2013  

Спасибо, SILVERSOUL!

Спасибо за веру в меня, диэххэ)) Буду рад стараться!))

Если честно, мин эйигин до вчерашнего дня, уол о5ото-хаан бэрдэ дии сылдьыбытым. Хата бу киьини кытары булсан пиибэ иьиэххэ наада, санаабыт биирдик толкуйдуур эбит диэн 8йдуу сылдьыбытым. Онтукам, бэйэм харахпар итэ5эйбэккэ к8рбутум, кыргыттар группаларыгар киирэн а5ай олорор этин дии)))) Буолар да эбит! ПРЕДАТЕЛЬ! ахахахаха

0
  • -BULLchut-
    -BULLchut- 29 июля 2013  

Ахахахахах

Главное, дьиэм эрэ ааным то5о тэбэн кииримэн ахахаха
    Наьаа киьини кыбыьыннарыман эрэ. Наьаа урдук планка онорон кэбиьэн, киьини кулуу гыныаххыт ахахахах

Зори, племянница ты моя, хай! Махтал)))

0
    • Зори
      Зори 29 июля 2013  

оннук биьи убийсалар уьубут онон наьаа звездная болезнь буолан короор эрэ

тургэн со5устук сирэйгин быьата таьыйыахпыт)

0
  • -BULLchut-
    -BULLchut- 29 июля 2013  

ахахахаха

Оттон сарсынныттан мин эмиэ ытамньыйан бардым? - Бу кыыс миигин быра5ан эрэр, ыйана бардым! Бу кыыьы мин таптаан кээстим, хайыыбыный? Армия5а ылаары гыннылар, босхолоон эрэ! Бэйэм кыыьым чумэчи тутан, к8р8н турда5ына изменяйдаан кэбистим атын кыыьы кытары, ААААААА, хайдах буолабыный???? Оччо5о сиргэ силлиир буоллаххыт, аа, наши ряды пополнись еще одним слезоточивым парнем диэн?))))

0
    • Зори
      Зори 29 июля 2013  

ха наа учой баайы теманы куоттарбыппын дуу (бэйэм кыыьым чумэчи тутан корон турда5ына изменяйдан кэбистим атын кыыьы кытары)))))это хогда тахсыбытай))

наьаа оннук кэбилэниэн со5а буолла ди ты мужик или хто)

0
      • -BULLchut-
        -BULLchut- 29 июля 2013  

Спешиал фор ю, сарсын таьаарар эбиппин инник топ...

сыбыс-сымыйаннан да буоллар. ))) АА, Зори, тролльыыбын дуо?))))

0
        • Зори
          Зори 29 июля 2013  

сирэйгин быьата таьыйтарыаххын ба5арар буоллаххына таьаараар да5аны учойдук уо5уохтэрэ ээ))

анардас киллер чего стоит) киириэ да эйиин бу киьи арыгылан баран олорор ду буруолаабыт ду хайдах ээрэ болбут детэ5инэ соьуйаайаххыный)

0
  • Wild_Rose
    Wild_Rose 18 апреля  

Айуучэ төрүкү Звезда эбиккин бта😆 а чо я тя не замечала в те времена?🤔😂 ах даа, бу кэмнэргэ не до кэпсээ этим, новая жизнь, новые люди🤗🙄 одьэ опять воспоминания😯😂

0
    • -BULLchut-
      -BULLchut- 18 апреля  

Wild_Rose, оу, кытц! Былыр-былыргыны, о5о сылдьан суруйбуппун, ойотон таьаардын аа? Как все наивно эбит урут)

0
      • Wild_Rose
        Wild_Rose 18 апреля  

-BULLchut-, урукку никтары суохтаабыт эбиппин ээsmiling face with open mouth and cold sweat наһаа да мирнай, дружнай этибит ди урут)) кроме БК и Ларикаsmiling face with open mouth and tightly-closed eyes олорбут да наһаа билиҥҥилэр курдук үөхсүбэттэр этэ, но настроение поднималиsmiling face with open mouth and cold sweatok hand sign

0
      • anna_zpt_
        anna_zpt_ 18 апреля  

-BULLchut-, кыардараары намёга ди ити эйиэхэ, с у ч к а эбит, о5онньордоох игин , 2 о5олоох, иккис о5онньоро, бастакы о5онньоро коссуулэспитигэр бырахпыт этэ, с у ч к аны, дэлби кыаран биэрээр эрэ, коссуулэспэтин курдук, атын дьонно дьалларанныы дьалларанныы , сыстаннаабатын крдк, эмэьитин уутунэн игин, айа5ынан игин, жоско отой! Кэьэтээр отой! Тел уоран уьулаар, ватсапка таьаараар, оччо5о инникитин о5онньордоох чотсалар о5онньордорун изменалыыллара а5айыа..

0
    • anna_zpt_
      anna_zpt_ 18 апреля  

Wild_Rose, ьулуухэ О5онньоргуттан сылайдын да? О5онньоргун таптаа, эх вы аныгы яхталлар кырасыабай диэтилэр да ахчайан биэрэ5ит, мин эрэ вернайбын бьлх )))

0
      • Wild_Rose
        Wild_Rose 18 апреля  

white up pointing backhand indexкөрүн бу билиҥҥи кэпсээ тролльлара маннык тыллаһаллар

0
        • anna_zpt_
          anna_zpt_ 18 апреля  

Wild_Rose, мин тылласпаппын! Мин баары эрэ ойуулуубун!

0
          • Wild_Rose
            Wild_Rose 18 апреля  

anna_zpt_, туох баарын этэҕин? Сымыйанан гони гына олороҕун бта, я тебя за человека даже не считаю) ты для меня меньше чем насекомое, бесхарактерное тупое существо, одним словом Клоун-Тролль

0
  • ахсым_айан_аргыстаах

Урут уу сахалыы никтаах дьон кэпсээҕэ элбэх эбитthumbs up sign
    Патриоттар диэн итинник буолуохтаахтарraised fist

0
Ответ на тему: Здравствуйте, я Ваш дядя!
Введите код с картинки*: 
Авторизуйтесь чтобы не вводить код каждый раз.
* Код состоит только из русских букв (кириллицы), если совсем непонятно, кликните на картинку — выйдет новый код
grinning face grinning face with smiling eyes face with tears of joy smiling face with open mouth smiling face with open mouth and smiling eyes smiling face with open mouth and cold sweat smiling face with open mouth and tightly-closed eyes smiling face with halo smiling face with horns winking face smiling face with smiling eyes face savouring delicious food relieved face smiling face with heart-shaped eyes smiling face with sunglasses smirking face neutral face expressionless face unamused face face with cold sweat pensive face confused face confounded face kissing face face throwing a kiss kissing face with smiling eyes kissing face with closed eyes face with stuck-out tongue face with stuck-out tongue and winking eye face with stuck-out tongue and tightly-closed eyes disappointed face angry face pouting face crying face persevering face face with look of triumph disappointed but relieved face frowning face with open mouth anguished face fearful face weary face sleepy face tired face grimacing face loudly crying face face with open mouth face with open mouth and cold sweat face screaming in fear astonished face flushed face sleeping face dizzy face face without mouth face with medical mask face with no good gesture face with ok gesture person bowing deeply person with folded hands raised fist raised hand victory hand white up pointing index fisted hand sign waving hand sign ok hand sign thumbs up sign thumbs down sign clapping hands sign open hands sign flexed biceps

Предложения и замечания