Чурапчыттан кими кердуугут? манна суруйун.
Venera  -  23 декабря 2010 04:23   13958
Ответов 1003 Написать ответ
  • сунтар кыыьа
    23 декабря 2010  

пугачев гошаны билэ5ит

ханна баарый ол киьи?

0
    • Уот_уола
      24 декабря 2010  

Пугач манна куоракка баар,

0
    • петрова
      20 июля 2011  

старый друг

коротких сергей владимирович мугудай ханна баарый тугу гынар.

0
      • кант
        30 сентября 2011  

сергей

сергей в городе олорор 4 о5олоох. Мин двоюраднай эдьиийим мужата.

0
    • ТУТА
      26 мая 2013  

РЕАЛЬНО

ЭТО ДЕЙСТВИТЕЛЬНО РАБОТАЕТ!!
      Я длительное время искала работу но ничего не не могла найти подходящего. Пытаясь нЯ предлагаю Вам вещь‚ к которой и сама относилась поначалу скептически.
      айти хоть какой то заработок я нашла статью‚ в которой говорилось‚ что можно сделать СОТНИ ТЫСЯЧ рублей
      всего за ПАРУ НЕДЕЛЬ при вложении всего 70 руб. ‚ я подумала‚ что это должно быть очередная фишка для лохов‚
      но решила всё-таки дочитать до конца и узнать‚ что мне предлагают: там говорилось‚ что надо послать по 10руб.
      на 7 Internet-кошельков‚ которые ниже перечислены. Потом вычеркнуть первый кошелёк из списка‚ тем самым‚ сместив
      список на одну строчку вверх‚ в результате чего седьмая строчка освобождается‚ куда Вы вписываете номер своего
      Internet-кошелька. Затем Вы закидываете данное сообщение‚ но уже с ВАШИМИ ДАННЫМИ на седьмой строчке‚ на 200 разных
      форумов. Никаких уловок. Ну‚ я поразмышляла и подумала‚ что‚ в принципе‚ ничего не теряю‚ кроме 70 руб. ‚ и решила
      попробовать. Установила Internet-кошелёк‚ перечислила всем участникам акции по 10 руб. и начала рассылать эти
      объявления по разным форумам и доскам объявлений. В течение 3-х дней я зарегистрировалась более чем в 100 бизнес
      - форумах и бесплатных досках объявлений. Через неделю заглянула в свой Internet-кошелёк‚ смотрю‚ всего одно поступление 10 руб. .
      Да‚ думаю‚ дело не стоящее‚ случайно нашлась такая же наивная‚ как и я… Ещё через две недели я всё-таки снова
      открыла свой Internet-кошелёк‚ а в нём уже около 1300 руб. Откуда? Непонятная картина‚ но всё равно 800 руб.
      на дороге не валяются‚ хоть это и мало‚ как пишут предыдущие участники они за 1 месяц заработали десятки тысяч
      долларов. И вдруг после одного месяца началось самое интересное: на мой кошелёк стали приходить деньги КАЖДЫЙ ДЕНЬ‚
      спустя ещё 2 недели на моём счету уже было около 55 000 руб. . После этого я отправила свои объявления ещё более
      чем на 150 форумов.
      Результат был ошеломляющий! По прошествии всего 2 месяцев я получила 124 000 руб. . И деньги идут каждый день‚
      каждые 10 минут на мой счёт поступает по 10-30 руб. Я была в очень плохом экономическом положении и до того‚ как
      наткнулась на эту статью. Я не поверила‚ что это работает‚ пока не начала получать переводы со всего света. Мне
      удалось продержатся на этом заработке несколько месяцев пока не нашла нормальную работу.
      Теперь я расскажу Вам как это работает и почему! Я Вам обещаю‚ что если Вы будете в точности соблюдать ниже
      перечисленные инструкции‚ то вы начнёте получать намного больше денег‚ чем думаете‚ не прилагая к этому особых
      усилий. Согласитесь‚ что это просто и совершенно легально!!! Ваш вклад всего 70 рублей и очень высокие шансы
      увеличить своё благосостояние!
      ВАЖНО: это не обман и при этом Вы ничем не рискуете‚ но это РАБОТАЕТ! БЛАГОПОЛУЧИЕ ЛЮБОГО УЧАСТНИКА ПРОЕКТА
      ЗАВИСИТ ОТ БЛАГОПОЛУЧИЯ КАЖДОГО ЕГО УЧАСТНИКА.
      ВНИМАНИЕ!!! Прочтите это пару раз. Следуйте инструкциям в ТОЧНОСТИ и Вы неплохо заработаете в течение двух месяцев!!!
      ВОТ ТЕ САМЫЕ 3 ШАГА К УСПЕХУ:
      1. Зарегистрируйтесь в системе Яндекс. Деньги. хорошенько ознакомьтесь с данной системой‚ как она
      работает‚ выберите оптимальный для себя вариант пополнения кошелька и внесите 70 рублей 35 копеек(можно больше)
      на свой кошелёк. Сразу возникает проблема внесения денег на счёт‚ скорее всего‚ придётся прогуляться в ближайший
      банк‚ лично я пополнил через терминал оплаты сотовой связи‚ но поверьте один раз сходить для последующего реального
      заработка стоит! Вообще всё на сайте расписано и понятно. Возьмите первый номер кошелька из нижеуказанного списка‚
      отправьте на него 10 руб 5 коп. (5 коп. снимают за перевод)‚ вписав этот номер в поле «Номер счёта»; всё‚ что Вы
      сделали - это создали услугу‚ и самое главное - абсолютно легально. Вы просите законный сервис‚ за который платите.
      Далее‚ начиная со второго‚ по аналогии отправьте по 10 руб 5 коп. на следующие 6 кошельков. И ещё номер кошельков
      вводите внимательно‚ не допустите ошибки. ОБЯЗАТЕЛЬНО вписывайте в поле Контракт/назначение платежа: Пожалуйста, внесите меня в список Yandex
      кошельков
      P. S. Советую вводить номер кошелька вручную!!!
      1) 410011763478112
      2) 410011746524385
      3) 410011763709351
      4) 410011746543748
      5) 410011722603508
      6) 410011866098644
      7) 410011881389050
      ПОВТОРЯЮ‚ЧТОБЫ ПОЛУЧАТЬ ДОХОДЫ‚ НЕОБХОДИМО ОТПРАВИТЬ НА КАЖДЫЙ ИЗ ЭТИХ 7 КОШЕЛЬКОВ ПО 10 РУБЛЕЙ 5 КОПЕЕК‚
      ИНАЧЕ СЕТЕВЫМИ МОДЕРАТОРАМИ (АДМИНИСТРАТОРАМИ) YANDEX КОШЕЛЬКОВ ВЫ ПРОСТО НЕ БУДЕТЕ ВКЛЮЧЕНЫ В ПРОЕКТ И НЕ СМОЖЕТЕ
      ОБНАЛИЧИТЬ ДОХОДЫ.
      Теперь ВНИМАНИЕ!!! После того‚ как Вы выполнили шаг 1‚ ШАГ 2: напишите своё подобное письмо‚ можете скопировать моё
      (можно в формате txt или как Вам удобней). В скопированной статье вычеркните из списка кошельков ПЕРВЫЙ (ВЕРХНИЙ)
      кошелёк и переместите 2-ой кошелёк на место 1-ого‚ который Вы стёрли‚ 3-ий на место 2-ого‚ четвёртый на место 3-его‚
      5-ый на место 4-ого‚ 6-ой на место 5-ого‚ 7-ой на место 6-ого‚ а в 7-ой номер‚ который оказался пустым‚ впишите номер ВАШЕГО кошелька!!!
      3. Разместите эту статью на не менее‚ чем 200-300 форумах и новостных лентах (News Groups). Запомните‚ чем больше
      Вы разместите‚ тем выше будет Ваш доход‚ и этот доход будет напрямую зависеть от Вас. Когда будете размещать
      статью‚ то не пишите «Заработать легко миллион»‚ «Большие деньги за месяц» и т. п. ‚ лучше написать «Требуется
      менеджер‚ з/п 1000 $». Размещение этой статьи на 200 форумах‚ даже на самых малопосещаемых‚ гарантирует Вам доход
      180 000 руб. - ЭТО МИНИМУМ!!! Всего за 2 месяца!!! Больше размещений - больше доход (при том в геометрической
      прогрессии). ПОМНИТЕ!!! Этот бизнес продолжает существовать и процветать только благодаря АКТИВНОСТИ УЧАСТНИКОВ.
      Итак‚ когда Вы достигнете первой позиции‚ Вы будете иметь тысячи рублей просто КАК СОЗДАТЕЛЬ СПИСКА!!! Это стоит
      всего 70 рублей и совсем нетрудной работы!!! Главное - это РАБОТАЕТ!!! Но поработать всё же придётся. Необходимо
      заинтересовать людей. Для этого необходимо воспользоваться рассылкой. Размещением объявлений на специализированных
      сайтах о поисках работы‚ форумах‚ досках объявлений. А тут всё в ВАШИХ руках‚ ДЕРЗАЙТЕ!!! Ведь ничего‚
      кроме 70 рублей вы не теряете!!!
      А если вдруг не получится‚ а если этот бизнес рухнет‚ и никто мне денег не пришлёт? - ЭТО СТРОКА ДЛЯ ПЕССИМИСТОВ.
      Ну и что!!! Каждый день в Интернете появляются от 20000 до 50000 новых пользователей.
      P. S. - Полезная информация как распространять информацию на форумах (досках и др. подходящих местах)
      1. Открываем поисковик
      2. Пишем в строке поиска фразу «форум удаленная работа» или «форум надомная работа» или «форум работа на дому»
      или «форум начать новую тему работа» и т. д. и т. п. (без кавычек). Поисковик найдет тысячи страниц, ссылки на
      которые сразу приводят на МИЛЛИОНЫ новых тем форумов. И еще не пугайтесь, если вдруг на том сайте, куда Вы захотели
      поместить свое объявление, уже есть одно или несколько похожих. Это лишний раз подтверждает то, что этот бизнес
      действительно работает! Очень действенны сайты о работе размещение адресов сайтов запрещено и т. п. сайты (разделы
      о вакансиях).
      Удачи Вам!!А теперь я Вам объясню‚ почему Вы в любом случае ничего не теряете‚ а ТОЛЬКО ВЫИГРЫВАЕТЕ!!! И последнее‚ на мой взгляд‚ самое главное:
      КАК СНИМАТЬ ДЕНЬГИ С ИНТЕРНЕТ-КОШЕЛЬКА? Нажимаешь «снять деньги»‚ далее выбираешь подходящий банк твоего города‚
      лучше выбирай банк‚ где не надо открывать счёт‚ набираешь далее данные владельца программы ИНТЕРНЕТ-КОШЕЛЬКА‚
      и набираешь данные‚ кто будет снимать деньги в банке (там требуются
      паспортные данные‚ пишите правду‚ иначе не дадут денег!
      Это будет работать, потому, что мы сами перечисляем эти деньги. Их некому просто украсть, это не пирамида, получается, мы помогаем друг другу. Необходимо усвоить, что это не волшебные кошельки это работа (распространение), и необходимо перечислять указанные суммы. Если каждый будет перечислять, то соответственно каждый будет и получать. А если не перечислять, то и получать будет нечего. Главное не останавливаться , и не пытаться обмануть других , перечислять и распространять честно, тогда всё получится!!! Удачи!!!!!)))

0
  • vidipe
    23 декабря 2010  

лебедев артему сылантан сылдьар

0
  • Натуся
    24 декабря 2010  

Федоров Петя

1978сыллаах чурапчы бэйэтэ 1997-98сыл-а билсибиппит,райпо5а улэлиир гоша диэн табаарыстаах юбилейнай ма5аhыын аттыг.олорор этэ.Петяны кэлин куоракка экономистыыр диэбиттэрэ кэлин ханна баара буоллар,кэргэннэмитэ,о5оломмута дуо?

0
    • Туярка
      24 декабря 2010  

Мин март ыйга чурапчыга улэли барыам

3киьини билэбин. Билсибэпин олору кытары. Семенова надя,соловьева лера,попова лена диэн кыргытар тел.номердарын билэ5ит дуо? Билсиэхпин ба5арабын эрдэ тийиэм ининэ. Хайдахтара буоллар? Ыал игин буолтара ду?

0
    • Хараначчы
      5 января 2011  

Петя куоракка баар, юрист. ыал буолаары сылдьар...

барыта этэннэ.

0
  • Биир кыыс
    26 декабря 2010  

Дьяконов Павлигы ким билэрий? Сылантан сылдьар, ханна баарый? Кини туьунан сырдатын эрэ....

0
  • Ян
    26 декабря 2010  

Сивцева Дуняны

Сивцева Дуняны көрдүүбүн, Флегонтова Аида диэн подругалаах сааhа примерно 26иңин болохтах.

0
    • таатта уола
      31 декабря 2010  

пожалуйста

пашаны дьукээбил маг. улэлиир этэ.

0
    • Хараначчы
      5 января 2011  

Дуня вконтакте баар ди, Аида эмиэ)

0
    • куннээрэ
      7 января 2011  

оо,26 саасбуотах саатар 28 инин диэххин

Дууннчук куоракка Аида эмиэ о5олонон олороохтуур быьалаах

0
    • Дуня
      6 февраля 2011  

Коракка баар бон апетито улэлир онно тйэн ыйт

0
      • САРЫАЛ
        7 февраля 2011  

бон аппетит буотах

Дуня и аида давно в бон аппетито не работают,билигин ханна улэлиилэрин билбеэппин,а так биирдэ эмит корооччубун

0
    • Ромашка
      22 апреля 2012  

))

мин билэбин кинилэри контакка бааллар ди))

0
    • Эдьиийинэбин
      7 мая 2012  

Кун аайы кэпсэтэбин, билигин очер.отпуска5а олорор, кэтэхтэн быйыл БГУЭП банк.дело бyтэрэн Чурапчыга кэлэр куЬун диир да ол кэм быЬаарыа

0
  • Ч8Р8НК8С
    27 декабря 2010  

ким билэрий

Оксана Местникова(девичэйэ)Чыаппара 80-с сыллардаахха суруйса сылдьыбытым.Билигин ханна олороро буолла?

0
    • Оля
      30 декабря 2010  

Булуугэ олорор о5олордоох, кэргэнэ школа директора быьылаах

0
  • дева
    28 декабря 2010  

forum.ykt

я ищу МАТВЕЕВУ ЕВДОКИЮ из с. ЧУРАПЧА, если кто знает сообщите плиз...

0
  • 1
    28 декабря 2010  

Кривошапкин Христофор

диэн 74-75 сыллаах уол ханна тиийдэ? Хатаска кутуоттээн олоро сылдьыбыта инин.

0
    • Д
      1 января 2011  

Егасов/Решетников Айаан 88 сыл-х Чурапчы бэйэтэ ханна баарый,тугунан дьарыктанар?

0
      • Табаарыс Данил
        2 февраля 2011  

Aйаан Решетников

Чурапчыга баар,пока мээнэ сылдьар

0
    • Аймах
      2 января 2011  

Христофор билигин Чурапчыга баар.

Кэргэнин кытта арахсыбыттара.

0
  • Мин
    2 января 2011  

Мин Хатылы кыыhын Николаева Туйаара Михайловна диэн подругабын кэрдуубун.1983 с.Математика учуутала этэ,волейбол оонньуур этэ.Ким ханна баарын билэрий,тел.номерын?

0
  • Эр киьи
    2 января 2011  

Авторга

хайа ханна сутэн хааллын?

0
  • дева
    2 января 2011  

ПОМОГИТЕ НАЙТИ

Матвеева (девичья) Евдокия 1980 г.р. училась в ЯПУ-1 на учителя нач-х кл. Жила в с. Чурапча по ул. Юбилейная. Сообщите где она сейчас, замужем, дети есть?

0
    • знакомый
      18 января 2011  

дуня в городе

работает по-моему 14 школе

0
    • Билэр киси
      14 февраля 2011  

эппиэт

Не замужем. Работает учителем в городе Якутске

0
      • анжелика
        1 декабря 2013  

ответ

наша сестренка Дуня в городе, работает в 14 школе, замужем

0
      • анжелика
        1 декабря 2013  

ответ

0
      • анжелика
        1 декабря 2013  

ответ

0
  • Ларина
    2 января 2011  

Хочу найти

Поисеев иваны.где-то 1976гр. Хайахсыт.

0
  • ...
    2 января 2011  

До5ордуурап Колинка ханна тиийбитэ буолла?

0
    • Баска83
      9 января 2012  

Догордур

Коля Догордуров Чурапчыга ойохтонон олорор онно же улэлиир если че бу манна суруй svasyaw@bk.ru мин даннайын биэриэм братабын.

0
    • Баска83
      9 января 2012  

Догордур

Догордур Чурапчыга улэлиир, ойохтонон олорор. Данная нада буолла5ына эл.поч суруй svаsyаw@bk.ru братабын.

0
  • ...
    2 января 2011  

До5ордуурап Колинка ханна тиийбитэ буолла?

0
  • Мин
    2 января 2011  

Николаева Туйаара

Телефонун биэриэн дуо? Кэргэн та5ыста дуо?

0
    • Vitek.
      12 января 2011  

Туйаара мин землячкам.....билэрбинэн кэргэн тахса илик....

телефон незнаю...если так надо то булуохпун соп, токо услуга за услугу боо...

0
  • 1
    2 января 2011  

Аймах

Махтал эппиэтин иьин. Миэхэ христофор номерын биэрэ5ин да баьаалыста. Корсубэтэх ынырык ыраатта.

0
    • Аймах
      5 января 2011  

1

Домашкатын биэриэхпин син, если быстарбатах буоллахтарына. После обеда суруйуом, бэйэтигэр эрийэн ыйыталаьыам

0
  • Гном
    2 января 2011  

Ищу

Ищу однокурсника Сивцева Ивана Дмитриевича. Чурапчы.

0
  • Арина
    3 января 2011  

Кириллин Петя ханна тиийдэ? Хайдах олорор?

0
  • 123321
    3 января 2011  

уолаттар бааллар

До5ордур Колинка Чурапчыга баар,Сивцев Баанньа эмиэ баар

0
  • Кеш2011
    5 января 2011  

Чурапчыттан сылдьар 1977 с.т. Беляев Прокопий 1998 с. ЯГУ ФФ уерэнэ сылдьыбыта

0
  • я
    6 января 2011  

антипин артему ищу

номерын ба4аалыста

0
  • Мин
    7 января 2011  

Николаева Туйаара

Ханна баарын билэ5итий, кэргэн та5ыста дуо?Телефонун номерын биэриэххит дуо?

0
    • одногрупница
      9 января 2011  

топик Автора караоке5а расслабон быhылах.третьякова ирманы неужели булбата(

0
  • Мин
    9 января 2011  

Баьаалыста Керемясов Гоша ханна баарын? Хайдах олорорун? Этиэххит дуо? Эрдэттэн махтал!

0
  • SD
    9 января 2011  

Чурапчы

Портнягин Владик 1974 г.р. кто знает? Нужен телефон

0
    • я
      10 января 2011  

куличкин кеша ду миша

диэн уолу ким билэр мында5аайы. соторутаа5ыта армияттан кэлтэ. сатанар бо тел. номер:)

0
      • Мындагаец
        22 января 2011  

Куличкин Миисик мындагайга баар

84115129152 домашката

0
  • хардааччы
    10 января 2011  

......

Наумова Зина дирин 1974с чем занимается?

0
    • Чээнэ
      10 января 2011  

Нестеров Вованы ким билэр?ханна тиийдэ?кини туhунан информация нада, Буснай диэн

0
    • Хараначчы
      10 января 2011  

Зина Чурапчыга олорор, кэргэннээх...

старшая мед.сестра )))

0
    • зина
      17 января 2011  

зина

мин зина суруйабын эн кимниний телефоннун хааллар манна omedchurapСОБАЧКАrambler.ru

0
      • хардааччы
        24 января 2011  

.....

привет ити адреска хайдах киирэбин? сатаабатым

0
        • Зина
          27 января 2011  

Борустуой

Ити собачка диэн сурук оннугар @ знак туруор уонна сообщенията ыыт.
          Электроннай почта суох буолла5ына сатаан суруйбаккын.Эн кимниний?
          omedchurapСОБАЧКАrambler.ru

0
    • я
      19 января 2011  

чурапча

она живет в чурапче, замужем, работает больнице медсестрой

0
    • кант
      30 сентября 2011  

наумова зина

наумова-саввина щас она в Чурапче есть муж сын. Работает в больнице.

0
  • ыйытыы
    11 января 2011  

Авксентьева Катя ханна баарын ким билэрий? Одьулуунтан сылдьар.

0
  • Дьуогэтэ
    11 января 2011  

Лаврова Марияны кордуубун туох эрэ информацию дайте.

Где она сейчас? Или можете написать номер её телефона

0
    • Мария лаврова
      29 января 2011  

Акто ищет? Мой нр 89142376009 жду

0
      • дьуогэтэ
        1 февраля 2011  

а я звонила

а я звонила а номер кажется заблокировано ди

0
    • Мария лаврова
      29 января 2011  

Акто ищет? Мой нр 89142376009 жду

0
      • Дьуогэтэ
        2 февраля 2011  

Или может есть другой номер телефона

Может кто поможет? может кто знает?

0
        • Знакомая
          6 февраля 2011  

Тф мег6610839

ВотЕЕ НР ЗВОНИТЕ,Я ЕЙ говорила она в курсе

0
          • Дьуогэтэ
            16 мая 2011  

Помогите пожалуйста

Кто нибудь знает новый номер Марии а то я уже который раз немогу дозвониться до неё

0
  • дева
    11 января 2011  

хараначчы

тел одноклассника не доступен. А ты ничего не знаешь о Матвеевой Евдокии?

0
    • Хараначчы
      12 января 2011  

Дева извини, оказывается он телефон потерял , вот его новый номер 89644221235

0
    • ммм
      15 января 2011  

Дева5а

Матвеева Евдокия "Афанасьевна" дэн болла5ына куоракка баар буолуохтаах. Сыланна учууталлыы сылдьыбыта. Онно улэлиир кыргыттартан ыйытыаххын сеп буолуо.

0
    • тыа кыыьа
      6 февраля 2011  

...

дуня куоракка баар. 89142369643 мантан ыйыт

0
  • Ньурба уолан
    11 января 2011  

333

Хас эрэ сыллаа5ыта Сусанна диэн кыыьы билэр этим...примерно 89 быьылаах..красавца...ханна тиийьитэ эбитэ боллар.

0
  • Билэр уол
    12 января 2011  

Фомина Оля Чурапчы бээтэ, ханна тиийдэй ?Пож.

0
  • Нария
    12 января 2011  

Монастырев Коляны ким билэр?

Монастырев Коля 1989г.р. чурапчы бэйэтэ.Билиэхпин ба5арабын ханна тиийдэ тугу улэлиир?

0
    • пп
      12 января 2011  

Готовцева Машаны ким билээр????

0
      • Л
        2 февраля 2011  

Готовцева Мария

Хас сыллаах кыыҺый? Ханнык дариэбинэ? Маннык ааттаах биир кыыһы билэбин.

0
    • Виля
      20 марта 2011  

кто ищит?"

Манастырев коляны ким к8рдууруй<биллин нария>? я знаю его.

0
    • ПТА
      16 июля 2012  

Коля ыал а5ата буолбута бу кыьын, билигин Хадаарга глава шафёрунан улэлиир, этэннэ олороллор

0
    • сестра
      20 ноября 2012  

чурарчыга баар

чурапчыга баар кэргэннээх биир уод оголоох)))

0
  • дева
    12 января 2011  

хараначчы

СПАСИБО!!! Наконец-то 10 сыл кербетех подругабын кытта кэпсэттим!

0
    • уол
      12 января 2011  

чурапчыга хантан сылдьара эбитэ буолла

копырина розаны кордуубун1999-2000дуу7.2000-2001 дуу7 культпроссветка баар этэ.нац.культура5а уорэммитэ.

0
      • хм-хм
        12 января 2011  

Привет старый знакомый!

IDым игирэтэ, давно не виделись!!!

0
      • Мин
        12 января 2011  

Роза Чепараттан сылдьар. Билигин ханна баарын билбэппин а так кэргэннээх, о5олоох буолуохтаах.

0
  • абвгдейка
    12 января 2011  

Ищу

Ермолаев Александр Николаевич 1977 г.р. ханна тиийдэй, кэргэннээх, о5олоох дуо? Ким билэр суруйун.

0
    • ёклмнейка
      17 января 2011  

Александр

Сааска билигин Владивостокка баар.Кэргэнэ очно онно уерэнэр.Майа кыыьа.Икки о5олоохтор-кыыстаах уол.На время учебы хос снимайдыыллар.Сааска быстах улэлэргэ улэлиир

0
  • Настя
    12 января 2011  

Мин чурапчы дирин2004 выпуск к8рдуубун,онно а5ыйах сыл у8рэнэ сылдьыбытым ким 8йдуур 89246622853,89142421095 эрийээрин

0
    • Знакомый
      13 января 2011  

Приветарын!Чеппараттан Копырин Валентины кердуубун.

0
      • Кордуубун.
        16 января 2011  

Алексеев Ча5ылы 1977сыллаах.Ким билэрий?

0
        • Мари
          17 января 2011  

Ча5ыл баар

Ким кердуур?Кэргэнин билэбин,балтым.

0
          • Кини о5отун ийэтэ буолабын.кинини кыайан булар кыа5ым суох.улахан наадалаахпын.обезательно манна звоннаатын 744376.ба4-та тиэрдин.нюргуяна.
            17 января 2011  

.

0
      • эдьиий
        20 октября 2013  

ким

к валентины кердууруй туох наадалаа5ый?

0
  • Чээнэ
    16 января 2011  

А так Нестеров Вованы хайдах уол дии саныыгыт?

0
  • RCHV
    16 января 2011  

Толстоухов Афоня 1978ст

Красноярскайга бииргэ уерэммитим ханна тиийбитэ буоллар?

0
    • знакомая
      16 января 2011  

Лебедев Ганяны 05.05 1985с.т.

Чакыртан сылдьар.

0
      • рена
        23 ноября 2011  

Ганя

Лебедев Ганя куоракка культколледжка уерэнэр.Кэргэин кытта арахсыбыта.

0
    • друг
      18 января 2011  

афоня

куоракка улэлии хамсыы сылдьар кэргэннээх, о5олордоох

0
    • Афанасий
      1 февраля 2011  

найти друзей

Кто меня ищет ?

0
      • RCHV
        2 февраля 2011  

Афоня который

учился в КАТУГА 1997г.

0
        • Афоня
          3 февраля 2011  

КАТУГА

ТЫ КТО ? ЗАЧЕМ ИЩЕЩ МЕНЯ

0
          • RCHV
            4 февраля 2011  

Афоня

Мин эйигин сана дьыл са5ана уерэххин быра5ан армия5а бараргар атаарбытым. Умнубуккун ол кыыьы. Просто эйигин билээри, тугу улэлии хамныы сылдьаргын. Билигин хайдах дьуьуннээххин билээри. Армия5а сылдьан ыыппыт хаартыска5ын керен санаан ыллым.

0
            • Афоня
              7 февраля 2011  

кыыс

я тебя не помню извини это было давно.мин билигин кэргэннэхпин,о5олордоохпун

0
  • Однокурсник
    16 января 2011  

Рязанский Коканы Одьулуун 1988г.р. Сыппаралара

0
  • Ньа5ай
    17 января 2011  

Мин катя диэн кыыьы кордубун коракка наркополиция5а улэлир этэ, ханна тиийдэ?

0
  • Бока
    17 января 2011  

Кузьмина маша болтоно 82с т ханна баарый?

0
    • Тупсууна
      20 января 2011  

Кузьмина Маша Чурапчыга

Кузьмина Маша Чурапчыга баар, Варламова диэн буолбута дии

0
  • Ира
    20 января 2011  

лаа5ырга бииргэ сылдьыбыппыт

Чичигинарова Дая диэн кыыьы кердуубун, ханна баарый,тугу гынарый,кэрг.о5олоох дуо? тел.ном.кто-нибудь знает?

0
    • Кыыс
      24 января 2011  

Чурапча

Дая чурапчыга Айыллаан театрга хореограф.Кэргэниттэн арахсыбыта,биир о5олоох.

0
  • уол
    21 января 2011  

коркина ира гимназия5а уэрэммитэ. где она? не могу найти ее.

оставьте тел. плииз

0
  • 1
    24 января 2011  

Павлов Кеша

диэн 80 сыллаах физфакка уорэнэ сылдьыбыт уол баар этэ ди. Ким билэр ханна тиийбитин?18-с корпуска олорбута ( 97-98гг).

0
    • Ньургуяна
      24 января 2011  

О5ом а5атын кордуубун-Алексеев Ча5ылы,1977сыллаах.Ким билэрий?Номера наада,срочно!Комоло4ун...

0
    • Ньургуяна
      24 января 2011  

О5ом а5атын кордуубун-Алексеев Ча5ылы,1977сыллаах.Ким билэрий?Номера наада,срочно!Комоло4ун...

0
  • Уол
    24 января 2011  

Филиппова Роза

ким билэр ханна тийдэ?

0
  • Мэнэ кыыьа
    25 января 2011  

Подругабын кердуубун

Чурапчы бэйэтигэр олорор Тимофеева Ираны - 1980 г.рожд. телефонун номерын ким билэрий

0
  • ?
    25 января 2011  

Михайлова Октя чурапчы 81 эбэтэр 82 сыллаах ханна тиийдэ ким билэрий, суруйун.

0
    • Поточнее
      25 января 2011  

Филиппова Розаны ким кердууруй?

0
      • Уол
        25 января 2011  

10 сыл ааста

чурапчыга кулэйдии бара сылдьыбытым студенны сылдьан онно билсибитим.

0
        • .
          25 января 2011  

уолга

Можно ваше имя? Могу спросить у нее, знает ли вас Роза? Может мы о совершенно разных людях говорим:)

0
          • Уол
            26 января 2011  

Чурапчыга элбэх Ф. Роза баар да? Миигин ойдуур ини, кэргэннээх, о5олоох,

0
            • .
              27 января 2011  

уолга

ким кэргэннээх,о5олоох? Эн да или она? А если у вас семья, то почему ищете ее? Без обид:)

0
              • Уол
                27 января 2011  

Роза кэргэннээх о5олоох дуо?

Бэйэм пока холост, урут собулуу корбут кыыhым суруйун,атый баhалыста.

0
                • Кыыс
                  2 февраля 2011  

Уолга

Филиппова Роза диэн Чурапчыга элбэх буолуо ди? Хас саастаазый хотя бы? Или чем она в то время занималась скажи. Чурапчы бэйэтэ этэ да или из какого нить наслега?

0
    • Уол
      2 февраля 2011  

27-29 саастаа5а буолуо.

Чурапчыга билсибиппит.

0
      • Кыыс
        4 февраля 2011  

Уолга

Саха кыыьа дуу, или бааьынай дуу? Может быть я ее знаю. А может совсем другая Роза. Эн Кимнээзи кытары сылдьыбыккыный билсэргэр, хотя бы скажи это.

0
        • Уол
          4 февраля 2011  

Кыыска

Баhынайдан,ы кыыс.

0
          • .
            4 февраля 2011  

УОЛГА

Если вы в контакте, оставьте ссылку. Я ее знаю.

0
            • Уол
              5 февраля 2011  

Кыыска

Тел.номерын баhалыста ыыта5ын контагым суох(интернекка быhарсыбаппын).

0
              • Уол
                10 февраля 2011  

Кыыс

Кыыс баhалыста этий Роза т8h8 бэркэ сылдьарый кэргэннээх о5олоох дуо?

0
                • Кыыс
                  22 февраля 2011  

Уолга

Тел. номерын кордуур дьон аайы биэрэр кыазым суох, Если так хочешь общаться с ней напиши свой номер телефона, я ей скажу.

0
    • Уол
      24 февраля 2011  

Кыыска

Эппиэттэн абырама!!! Роза ыал буолбута диэн ыйыппытым(эппиэт суох) ба5ар ыал буалан олороро буолуо. Онно мин то5о мэhэйдэhиэхпиний Роза5а учугэйи эрэ ба5арабын.

0
      • РОЗА
        27 апреля 2011  

Привет.

Кажется меня тут кто то ищет. Хотелось бы узнать Ваше имя.

0
        • Уол
          15 мая 2011  

Привет Роза!

8йдyyгyн дуо примерно уон сыл аннараа январь ый ортотугар билсибиппит Чурапчы кулуубар

0
          • Роза
            18 мая 2011  

Привет.

Ойдуубун. Мин эмиэ студентка этим кажется каникулы у меня были. Имя твое помню только не могу 100% сказать все таки не мало времени прошло. Напиши имя. Контакта нету у тебя? Там бы общались.

0
            • Уол
              18 мая 2011  

контагын адреhын ыыта5ын да?

0
              • Роза
                19 мая 2011  

Привет

Розалия Алексеева. Там посмотри вдруг я не та Роза, которую Вы ищите. А если меня искали, в друзья пригласите. Я тоже Вас увижу тогда.

0
    • Надя
      8 декабря 2011  

М

Эн кимниний Миитиллэ5ин да? Туоха кэрдээтун?

0
  • §[:)
    25 января 2011  

Чурапчыларга уруй-айхал!!!

0
  • --кыыс--
    26 января 2011  

...

Шоломова Саргы(девичья) культ. просветка училась. где она???

0
  • КК
    26 января 2011  

Мин 1997-2000 сыллардаахха культура колледжыгар

ЯНК-5а уерэммит дьуегэбин Степанова Аняны кердуубун.Кини Чурапчы Дирициттэн сылдьар этэ, 1980 с.т.,ийэлээх эрэ этэ.Бэйэм Мэцэ-Хацаласпын,кинилэрдиин туттарсан баран кэтэхтэн уерэммитим.

0
  • биир кыыс
    27 января 2011  

А так Нестеров Вованы хайдах уол дии саныыгыт? -

0
    • Билбэт киhи
      30 января 2011  

Васильева Ира диэн быhыылаах этэ

84 сылах мында5аайы хана тиийдэ

0
      • Кыыс
        2 февраля 2011  

123

Васильева Ира Чурапчы учаастагар Туора Куол диэн сиргэ улэлиир.Телефон незнаю.

0
        • кытс
          8 мая 2011  

-

туора куел ботах э, атын учаастакка. кимниний эн? э номерын ынырыктык билэбин ааккын эт

0
  • Мин
    30 января 2011  

Николаева Туйаара Хатылы

Мин подругабын кэрдуубун.Хайатсыт диэн дэр.учууталыыр диэбиттэрэ.Тел.номерын ким билэрий?

0
    • чаана
      3 августа 2012  

көрдүүбүн

1986 с Хатылы оскуолатын бүтэрбиттэри Арж. Маша, Иван. Лена, Айта, Стида, Света, Северина

0
    • чаана
      3 августа 2012  

көрдүүбүн

1986 с Хатылы оскуолатын бүтэрбиттэри Арж. Маша, Иван. Лена, Айта, Стида, Света, Северина

0
  • максимов олегы к8рдуубун 89сыллаах88 этэ дуу
    30 января 2011  

максимов олегы к8рдуубун 89-88ду сыллах этэ ЧУРАПЧЫ БЭЭТЭ

мин максимов олегы к8рдуубун 2007 сыллаахтан сутэрсэн кээьэн баран сылдьабыт,кини ханна баары этиэххит да билэр дьоннор если телефоонун номерын суруйуоххут да билэр буоллаххытына или тугу гынарын ханна тиийбитин суруйуоххут да баьаалыста.КЫЫС.

0
    • -----
      25 января 2012  

максимов олег

хаайыыга сытан тахсыбыта ол и4ин суппутэ буолуо

0
  • Хатыцчаана
    31 января 2011  

чурапчы дирициттэн

Егорова Прасковья 1960-62с.т.кэргэннээх,уоллаах этэ(фамилиятын уларыппыт буолуон сеп) кердуубун

0
  • ...
    1 февраля 2011  

...

чурапчыга 20 диэнинэн са5аланар номер баар ду? уонна ханнык деревняный? интереснай номер звоннуу сырытта

0
  • арыылахтарга
    2 февраля 2011  

инересуюсь

Демьянова Дуся, Харитонова Саша, Сыромятников Сергей,
    Барашков Петя ханна тиийдилэр тугу дьарыктаналлар? урут о5о эрдэххэ билэр этим:-)

0
  • ВДВ
    2 февраля 2011  

Интересуюсь

Иннокентьев Кеша и Иннокентьева Лариса бииргэ торообуттэр ханна баалларый билигин? Кеша армияттан 2008с кэлбит буолуохтах ДШБ-га или ВДВ-га сулуус-т буолуохтаах. Тел.номердара наада.

0
  • ВДВ
    2 февраля 2011  

Интересуюсь

Иннокентьев Кеша и Иннокентьева Лариса бииргэ торообуттэр ханна баалларый билигин? Кеша армияттан 2008с кэлбит буолуохтах ДШБ-га или ВДВ-га сулуус-т буолуохтаах. Тел.номердара наада.

0
  • сергеич.
    6 февраля 2011  

СЕРГЕЕВ КОСТЯ ДМБ-96.

однополчанина к8рдуубун.кыаллар болла5ын сыппаралара наада.

0
    • Халхан
      9 февраля 2011  

ап

29357

0
    • Pirlo
      29 июля 2012  

Cергеев Костя

Мин Сергеев Костя диэн бииргэ үөрэммит до5ордоохпун, кини дуо, 1976 сыллаах, Чурапчы бэйэтэ, хара доруобай соҕус уол. Кинини көрдүүр буоллаххына булсуһуннаран биэриэм. fpn76@rambler.ru суруй.

0
  • Владимир
    8 февраля 2011  

Ищу

Ищу выпуск 3 А СПТУ-13 1986 года

0
  • Саьар5а
    9 февраля 2011  

Баьаалыста

Козаков Прокопий Александровиьы уоьээ-булууттэн торуттээх чурапчы ханнык дэриэбинэтигэр эбэтэр бэйэтигэр дуу ким билэр баьаалыста эппиэттээн тел номерын эмиэ

0
    • билэр киьи
      15 февраля 2011  

козаков п а

чурапчыга баар,кэргэн,о5о,улэ...дьиэ-уоь.

0
      • Саьар5а
        18 февраля 2011  

Билэр киьи

Казаков П А дом .сот.тел ном баьаалыста суруй эрэ

0
  • !2
    10 февраля 2011  

Софронов Петр Диринтэе сылдьар, билигин ханна баарый, тугу гынарый?

0
    • зем
      11 февраля 2011  

ч

чурапчыга сыл анараа еттугэр по директор по чему то этэ

0
      • 1
        7 апреля 2011  

Случайно

Софронеев Петр диэн этэ буотах дуо? ол потребобщество5а директордаабыт уол. Билигин экономистыы олорор потребобщество5а. Ыал а5ата, иккис о5оломмута.

0
    • СПИ
      8 июня 2011  

Ким к8рдууруй?

Дорооболорун.Ким к8рдууруй?

0
  • 83
    10 февраля 2011  

ыйытыам этэ

чурапчы хайахсытыттан сылдьар протасов коля ханна баарын,тугун хайда5ый ким билэр?

0
    • Дима Чурапчы Хаяхсыт
      15 августа 2011  

коля

куоракка Наара-суох театрга улэлиир дьонун № 84115126634

0
      • тыаьыт
        15 октября 2014  

неустоойга

Неустрой дима хайахсыт справочнайа молодец красавец холостой пацан так держать

0
  • Алена
    11 февраля 2011  

Балтыта

Демишина Аляны ким билэрий Толоон?

0
    • Алена
      2 марта 2011  

весма печально

ким да билбэт да туохха наадалаах топ эбитэ буолла?

0
    • а
      14 апреля 2011  

forum.ykt.ru.

уус-алдан курбу4а5ар олорор.

0
    • Мин билэр этим
      25 мая 2011  

Демешина диэ

Демешина Альбина диэн буолла5ына Курбуhахха олорор. Хас да о5олоох.

0
      • эдьиийэ
        12 августа 2011  

1223

Билигин Уус-Алдан Курбуьа5ар олорор. 4 о5олоох , кэргэннээх

0
    • дан
      8 января 2012  

дан

аля уус алданна кийиттии олорор

0
  • михаил
    12 февраля 2011  

ищу

Мындаҕайтан сылдьар Кожурова Августаны көрдьүүбүн сыҥааҕын анныгар мэҥнээх сааһа 40 -чэтэ буолуон сөп 1998с көрсө иликпит

0
  • Тупсууна
    12 февраля 2011  

Васильева Люба Диринтэн сылдьар подругабын кордуубун

Рустам диэн бырааттаах,кытаанах диэн дэриэбинэ5э эмиэ олоро сылдьыбыта, ба5ар билигин онно баара дуу.

0
  • мимри
    15 февраля 2011  

кордуубун

аграфена попова 89 сыллаах чурапчы чакыра,хайдах олорорун билиэхпин ба5арабын,абыраан эрэ бацаалыста.

0
  • К.Андрей
    16 февраля 2011  

Мохначевская Ася чыаппара ханна тиийдэ, кэргэннээх дуо?

0
    • Знакомая
      16 февраля 2011  

Ася Бахсы диэн дэриэбинэ5э баар.кэргэннээх, о5олоох.

0
  • лена
    16 февраля 2011  

бииргэ уорэммит кыргыттарбын кордуубун

Гуляяева Екатерина, детскай библиотека заведующайа, Карпова Лариса, билигин Чурапчыга суо5а буолуо, ханна баара буолла. Эдьиийдэрэ, аймахтара Чурапчыга бааллар. Кемерово куоракка уорэммиппит.

0
  • Мин
    16 февраля 2011  

Ищу

Диринтэн Софронова Галяны, Одьулуунтан Карпов Русланы. Ким тугу билэр, баьаалыста суруйун.

0
    • кыыс
      8 мая 2011  

-

карпов руслан николаевичы ким кердууруй? директордыы сылдьабын эн кимниний

0
  • билэр киьитэ
    16 февраля 2011  

Venera

Чурапчы ханнык дэриэбинэтин өйдөөбөппүн 1986с.селбхозтехникумҥа "агроном"-ҥа үөрэммит Новгородов Дмитрий отчество забыли.

0
  • интересно знать
    17 февраля 2011  

Эдэр саас

Новгородов Дмитрий СХТ-га агрономическайга86-89с. үөрэммитэ.69с.т.булуон сөп.Дэриэбинэтин өйдөөбөппүн.Туох,хайдах олорор?Плиз.

0
  • Ханалас кыыьа
    17 февраля 2011  

одьулунтан сылдьар кардашевскай алигы уонна константинов петяны кордуубун ким билэр комолоьун

0
  • павлик
    18 февраля 2011  

чурапчы кыыьа

баьалыста настя пестерева диен ханна баарый кэргэннэх ду ханна тиийде

0
  • Саьар5а
    18 февраля 2011  

Баьаалысса

Казаков Прокопий Александровиьы Уоьээ-Булууттэн торут-х билэр дьон дом,сот нуомэрин ханна тугу улэлиирин суруйун эрэ.эппиэти эрэнэ куутэбин

0
  • однокурсница
    18 февраля 2011  

Флегонтова Снежана

ЯПК-2 англ. отделениетыгар уөрэммиппит. кэргэн тахсыбытын истибитим. ханна улэлиирий, хас о5олонно? контага (тел. адрес) наада этэ. help me, please.

0
  • интереснознать
    23 февраля 2011  

Чурапчыттан

Сылдьар Новгородов Дмитрий 1986с. СХТ-га "агроном"-га үөрэммитэ.Дэриэбинэтин билбэппин,да буолар көрдүүбүн.Туох-хайдах олорор.Venera уонна Чурапчылар суруйуҥ.Плиз.

0
    • Чурапчылар
      23 февраля 2011  

Я

Макарова Александра Манчарыковна? Ты жива еще моя старушка?
      Жива и я, привет, тебе привет!
      Таастаах Дьааныттан дьуогэлэрин Людмила, Татьяна (адреса прежние).

0
  • Анна михайлова
    23 февраля 2011  

Анимпадистова вера чурапчы хадаар??? Кто знает где она как она сообщите ей шо ищит однакурсница

0
  • Катюша
    23 февраля 2011  

кордуубун

Седалищев Коляны ким билэрий,милиция5а улэлиир этэ.

0
  • Роман
    2 марта 2011  

Сысолятин Семену, Мындаҕаайы, ким билэрий?

0
    • Эдэр кыыс
      3 марта 2011  

Мм

Протасова настяны к8рдубн номера наада хаяхсытан сыдьар 1989 сылаах кыыс со5уруу бииргэ сыдьыбт краснодарга

0
    • мин
      14 июля 2011  

семену билэбин. чурапчыга улэлиир. вконтакте баар

0
  • клк
    19 марта 2011  

к8рдуубун

айбыт а5абын ол эбэтэр кини о5олорун чисто для интереса

0
  • мeгaфон
    20 марта 2011  

Оконeшниковa Олeся 83с Дирин. Хaннa бaaрый тeл. Эрд. Мaхтaл

0
  • кыыстара
    20 марта 2011  

Дьячковскай Леня ханна тиийдэ, ыал этэ быьыылаах, тыата этэ

0
  • Лили
    21 марта 2011  

Макаров Карл Васильевич или кини о5олорун кердуубун

0
  • Тоска
    26 марта 2011  

Андросова Римманы кердуубун

Хадаар, 84 сыллаах. Ханна баарый, телефона?

0
    • хадаар
      10 октября 2013  

хадаар

римма ханна баарын билбэппит ийэтин тел. биэриим89142973602

0
  • Мэнэ уола
    26 марта 2011  

Диринтэн Тарасова Сахая диэн кыыс ханна тиийдэй?

0
  • саастаах
    26 марта 2011  

Монасытова Анастасия Андреевна Арыылаах

кини эбэтэр билэр дьону хаидах булабын7

0
    • саастаах
      5 апреля 2011  

арыылаахтар

енейбет, эргийэ кетер, арыылаан хаалларан иьэр форумнара дуо бу?

0
      • Аймах тетя
        16 ноября 2012  

К8рдуубун

84115123728 бу аймахтара.настя куоракка баар.уола ыал.сиэннээх

0
  • Venera
    27 марта 2011  

Киирбэтэх ырааппыт)

Карл 6 о5олоох, 3 сиэннээх

0
  • Эрин_буолла5а
    29 марта 2011  

Толстоухов Афоняны ким билэрий? Мугудай бэйэтэ 1976 сыллаах

Баhаалыста ким билэр суруйн :)

0
  • Нюрба
    30 марта 2011  

Ксенофонтова Лолита Болтоноттон сылдьар

Харбалаахха сптуга у8рэммиппит сура5а Сунтарга дуу Мирнэйгэ дуу баар диэбиттэрэ. Бывший.

0
    • Ханалас куота
      30 марта 2011  

Николаев Дима ханна тиийдэ?Б.Г.Фга бииргэ уорэммиммит!

0
    • Саша
      12 декабря 2011  

Чурапчы-Болтоҥо

Ксенофонтова Лолитаны мин эмиэ билиэхпин наһаа баҕарабын Сунтаарга ыал буолбут диэбиттэрэ Васильева Дуня,Седалищева Ленка ханна бааллара буолла?Ньурбаттан Лолитаны ким көрдьүүрүй? баҕар мин эйиигин билэрим буолаарай?

0
      • Лолита
        31 января 2012  

Ким миигин к8рдуур? Саша эн кимниний?

0
      • лолита
        1 февраля 2012  

саша

Седалищева Лена Чурапчыга Кытаанахха кэргэннээх Клуб директора
        Васильева Дуняны билбэппин
        Мин Сунтаарга баарбын

0
        • александра
          5 февраля 2012  

лолита

привет! миигин биллин дуо? хата интернет диэн баар буолан эhигини булаттаан эрэбин дии .ирка ханна баарый?мин контакка баарбын онно киирэн сэhэргэhиэхпит.эн фамилиян ким диэн буолбутай?

0
          • лоита
            8 февраля 2012  

александра

Привет! Мин фамилиям уларыйбата5а. Утары олорбут Баайа5а кыыьа Шура5ын дуо? Ханна бааргыный, ыал буолбутун дуо? Тугу улэлиигин7 Ира кэргэннээх, Болтоно5о олорор.

0
            • александра
              13 февраля 2012  

лолита

эhиги утары олорбуппутВарька,валька,мин. мин дойдубар баарбын,эбээ буолан по уходу олоробун,1уол оголоохпун,студент,ыал буолбутум.ирка били хоту уолун кытта холбоспута дуо? мин контакка баарбын .хас оголооххунуй? тугу улэлиигин?

0
    • 17
      30 декабря 2013  

Бывшайга

Лолита к. Харбалаха кимнин да сылдьыбата5а э. Тугу тугу мечтайдырын буолла.

0
  • Табаарыhа
    31 марта 2011  

Лавров уоhук номерын этин эрэ или домаашкатын ср. Наада эрдэттэн махтал

0
  • подруга былых времен
    31 марта 2011  

Чурапчы тыата Дьячковскай Леня ханна тиийдэ, ыал дуо или ПЖ ответа жду

0
    • Зая
      3 апреля 2011  

Леня Чурапчыга баар

Кэргэннээх икки о5олоох.То5о ыал а5атын сурастын? Подруга прошлого буоллаххына теман ааста5а дии.Олус учугэйдик олороллор.

0
  • Мин
    6 апреля 2011  

Чурапчы кыыhын кэрдуубун!

Николаева Туйаара Михайловнаны 1983с. ким билэрий,кэргэн та5ыста дуо?Хатылыттан тэруттээх,тел.номера наада.

0
  • люба
    28 апреля 2011  

1985с гошаны кордуубун чурапчыттан сылдьар алексей панин майгынныр

0
    • Подругата
      28 апреля 2011  

Мм

Протасова настянаны ким да билбэт дуо? Чурапчы хаяхсытан сыдьар номера наада сотовай киэнин?

0
  • Табаарыс
    28 апреля 2011  

Портнягин Владик

ханна тиийдэ? тугу гынар?

0
  • v
    30 апреля 2011  

Фeдоров Алик дeн уол

Мындa5aaйыттaн сылдьaр Фeдоров Алик 1982 ду 83 или 81 эбитэ ду. Юрa дeн бырaaттaaх уоннa eссe бaлтылaaхтaр этэ. Хaннa тиийдэ эбитэ буоллa, кэргэннээх, о5олоох дуо?

0
  • кыыьырбыт кыыс!
    2 мая 2011  

кривошапкина аленаны ким билэрий?хайда5ый?

0
  • кыыьырбыт кыыс!
    2 мая 2011  

кривошапкина аленаны ким билэрий?хайда5ый?

0
    • знакома
      16 мая 2011  

алена

манна коракка баар.=) уол о5олоох. кергэн тахсан эрэр быьылаах!

0
  • Учуутал
    2 мая 2011  

,

Егорова натали ханна тиийдэ. Болтоноттон сылдьар

0
  • ми@
    2 мая 2011  

чурапчы одьулуунуттан сылдьар

федотов гришаны билэ5ин 86 сыл 8кт8мн,8 уэрэнэ сылдьыбыта игин..

0
  • Тиксии
    3 мая 2011  

Никитина ТАНЯ 2002 выпуск

Билэр дьон комолоПун эрэ баПаалыста?

0
  • такая как надо
    10 мая 2011  

Ищу

друга, Руслан Сивцев из маленькой деревни Чурапчы примерно 1985 года рождения. высокий бааьынайдаах уол. Сергей ден убайдах.

0
    • Н
      11 мая 2011  

К8рдубун

Чурапчы бэйэтэ быьылах,Александрова Еремея 2002 армия5а барбыта. Щас он где? Семья? Дети?

0
      • Билэр ки4и
        20 мая 2011  

Ерема чурапчыга баар этэ семялах о5о уруу бо5о Ч-Я таксилыр этэ

0
    • Уол
      30 июля 2012  

Руслан манна баар

Номера мтс эргэ 1071116

0
  • алекс
    11 мая 2011  

малышева айта тел.билэ5ит дуо.

0
  • билэр
    14 мая 2011  

Кривошапкина Алена Чурапчыга баар,Эдьиийдээ5игэр баар быьылаах этэ,Лавровтарга

.

0
    • Подругата
      20 мая 2011  

Пожалуйста

Домашний или сотовый номерын этиэхит дуо?

0
  • Табаарыс
    14 мая 2011  

Платонов Тимофей Юрьевич.1988 г.р быьылаах.чурапчыга мурун диэн микрорайонна олорор буолуохтаах.ханна тиийдэ?

0
    • Уол
      30 июля 2012  

Тима манна бар

номера мтс 2912138

0