Где можно скачивать якутские песни
Надежда  -    7996
Не могу найти якутские песни.
Ответов 52 Написать ответ
  • Евгений
    11 декабря 2010  

Живой звук

Их нигде не скачаеш у меня есть все якутские более 30 гигов могу продать . Вам для работы?

0
    • Надежда
      13 декабря 2010  

Нет для души

Раньше скачивала с Sakha music ykt.ru, а сейчас его нет. Хочу Ирину Елизарову найти, за струны души взяла. Не верю, что такой сайт, а якутских песен нет. Печально.

0
    • valena
      13 декабря 2010  

Мне тоже надо

А у вас якутские песни разных лет, т.е. старые и новые? Сколько примерно будет стоить? Позвоните: 8-914-108-51-01

0
      • Разных лет. Есть все песни. Стоить эта прелесть будет 10 тс.
        13 декабря 2010  

Евгений.

Все аккуратно распределино по папкам исполнителям по алфавиту.

0
        • Кэп
          14 декабря 2010  

Евгению

А старые песни-это каких годов? Например есть ранние песни "Айталы" или песни этой же группы когда они еще назывались "ЫҺыах"?Не пожалел бы...

0
    • Буоккэ
      25 апреля 2011  

Дьэбгиэнийгэ

Сиккиэр болох ырыалара баар ду? Жел весь альбом, жена тащится от этих!

0
  • kosta
    24 апреля 2011  

песни. как скачат музыку.

Откуда можно найти и скачать песни 1; тус хоту тус хоту мин дойдум, тус хоту тус хоту мин дьолум. 2 Мин А5ам алааhа. Всего то 2-ве песни. Махтал.

0
  • Буоккэ
    25 апреля 2011  

Ирина Елизарова

бу внешка!
    http://www.muzico.ru/index.php?m=music&q=%D0%98%D1%80%D0%B8%D0%BD%D0%B0+%D0%95%D0%BB%D0%B8%D0%B7%D0%B0%D1%80%D0%BE%D0%B2%D0%B0&x=0&y=0
    "копируйда" уонна аадрска "ыставляйдаан" баран "энэтэр" нажимайдаа :)
    атыысыт былаанын адьдьаттым бысылаах!

0
  • TIMSON
    25 апреля 2011  

http://sakhamusic.ru/

0
  • армеец
    28 апреля 2011  

muzmo.ru

тока там надо вбивать автора.пару песен скачал.
    не подскажете исполнителя и название 'хара харах,уьун суьуох,аттыбар баар буолан халбаккын билигин'?лет 10 назад слышал песню.

0
    • neq
      28 апреля 2011  

не Рустам Хон? может ошибаюсь.

0
    • TIMSON
      28 апреля 2011  

http://temp.ykt.ru/1187310388/Хара_харах.mp3.html - качество "не фонтан", но истиэххэ сөп...

0
      • Армеец
        3 мая 2011  

Спасибо

Но скачать не могу.не пускает мой ип(на внешние источники ссылок нет?заранее благодарю

0
    • дьааны кыыьа
      18 мая 2014  

хара харах

автор песни николай слепцов-цой коля

0
  • 0
    3 мая 2011  

Алексей Бандеров

Уважаемые форумчане и колымчане у кого есть песня Алексея Бандерова со словами: обуйук уоскуттан...самаан сайын салаллан кэлиитэ...пожалуйста дайте мне ссылку на эту песню или скиньте мне vagon68@mail.ru

0
  • Юлька
    6 мая 2011  

якутские песни

если хотите найти якутские песни то перейдите по адресу www.ka4ka.ru там есть раздел вся музыка мира,ищите любую,даже якутскую песню,все есть!

0
  • мари
    6 мая 2011  

песни бурнашева анатолия

у кого есть вторая запись толи (на обложке диски он в светлом костюме)

0
  • Вадим
    6 мая 2011  

А мне они и даром не нужны)

0
  • ардах
    7 мая 2014  

былыргы ырыалары кордуубун

хантан сахалыы ырыалары булуохпун собуй, былыргылары? этин эрээ

0
  • ардах
    7 мая 2014  

старые якутские песни

где можно найти якутские песни, пожалуста скажите

0
  • мария
    9 мая 2014  

ырыа

Далаана ыраыларын хантан истиэххэ собуй

0
  • NSnezhnaya
    13 мая 2014  

вот хороший сайт, я оттуда всегда все качаю, и зарубежные и якутские :)

http://vmusice.net/

0
    • дэгит
      21 мая 2014  

бу баар

dobun.biz

0
      • маша
        8 февраля 2015  

у кого нибудь есть слова песни хара харах уьун суьуох

0
        • миха
          12 февраля 2015  

музыка

баьаалыста этин эрэ Владимир Заболоцкай ырыаларын хантан булуохха себуй?

0
          • ир
            23 февраля 2015  

уаай. наһааа үчүгэй

0
            • 666
              1 марта 2015  

музыка

Миэхэ баьаалыста Варя Максима хаарчаана ырыатын,фонограмматын ыытыаххыт дуо? эрдэттэн махтана, эрэнэ куутэ хаалабын. Срочно наада, кемелеьун эрэ)))

0
            • 666
              1 марта 2015  

музыка

Миэхэ баьаалыста Варя Максима хаарчаана ырыатын,фонограмматын ыытыаххыт дуо? эрдэттэн махтана, эрэнэ куутэ хаалабын. Срочно наада, кемелеьун эрэ)))

0
          • ир
            23 февраля 2015  

уаай. наһааа үчүгэй

0
            • мария
              24 февраля 2015  

дьолуо

Дьолуо бөлөх Ханнаҕын диэн ырыа тылларын ыытыаххыт дуо пож

0
              • баһаалыста
                26 февраля 2015  

этин эрэ

Николай Колодезников этэ дуу Байанай ырыата наада,нвк байанай биэриигэ ыллаачч

0
  • мама
    1 марта 2015  

оҔоҔо сахалыы ырыа фонограмматын хантан хайдах скачайдыыбын

0
  • Мин
    1 марта 2015  

Гаврил Николаев

Ырыаларын истиэхпин багарабын, хантан булуохха себуй?? Итальянскайдыы ырыаларын, нууччалыы ырыаларын эмиэ

0
    • антл
      5 марта 2015  

бу ырыаны

Ким ыллыырый? Эн биьикки иккиэбит дьоро киэьэзэ чуумпуга

0
      • tajila
        12 марта 2015  

дьоро киьэ5э Намолий Ильин суруйан хаалларбыт ырыата

элбэх ырыаьыт репертуарыгар баар. Саамай эрдэтээни Чолбон толоруутугар ааспыт уйэ 90-с сыллара. Кэлиннилэртэн Н.Эльпис. Н. Прокопьев ода

0
  • егор
    2 декабря 2017  

НИКОЛАЙ КОЛОДЕЗНИКОВ-Абылан кутум. Диэн. Байанай биэрии ырыатА хантан булуохха сөбүй?

0
  • Prosto_Stan
    5 февраля  

Подскажите пожалуйста чья это песня (исполняет):
    Припев:
    Эн бааргын ол Илин Энергэ,
    Тиэрдэбин эйиэхэ э5эрдэ!

Давно ищу, но не могу найти. Спасибо тем, кто откликнулся!

0
  • llllserafimllll
    27 февраля  

у меня

0
  • макарий
    1 июня  

Үчүгэй ырыата уган иһин

0
  • ext_fb_1913375395659879aSIiY
    2 июня  

Байанай группа ырыаларын хантан булуохха себуй,

0
  • Хоро Суоруна
    2 июня  

биир утуо кун санаан кордум уонна саха сирин улуустарын гимнарын кордуургэ туруннум, номнуо туорт чаас ааста, билиннэ дылы була илкпин диэн хайдагый? барыта музыката да тыла, ырыата бэйэтэ да суох сыта да суох диэбит курдук, ким эмэ кордоон корбутэ дуо? ол эрэн омук омугунан да буоллун , но хотя бы улуус киэнэ баар буолуохтаах буо , буотах дуо? дэриэбинэ ду алаас гимна ду диэбэппин э , ссылката ыытын эрэ ким эмит ураанхай саха???

0
Ответ на тему: Где можно скачивать якутские песни
Введите код с картинки*:  Кликните на картинку, чтобы обновить код
grinning face grinning face with smiling eyes face with tears of joy smiling face with open mouth smiling face with open mouth and smiling eyes smiling face with open mouth and cold sweat smiling face with open mouth and tightly-closed eyes smiling face with halo smiling face with horns winking face smiling face with smiling eyes face savouring delicious food relieved face smiling face with heart-shaped eyes smiling face with sunglasses smirking face neutral face expressionless face unamused face face with cold sweat pensive face confused face confounded face kissing face face throwing a kiss kissing face with smiling eyes kissing face with closed eyes face with stuck-out tongue face with stuck-out tongue and winking eye face with stuck-out tongue and tightly-closed eyes disappointed face angry face pouting face crying face persevering face face with look of triumph disappointed but relieved face frowning face with open mouth anguished face fearful face weary face sleepy face tired face grimacing face loudly crying face face with open mouth face with open mouth and cold sweat face screaming in fear astonished face flushed face sleeping face dizzy face face without mouth face with medical mask face with no good gesture face with ok gesture person bowing deeply person with folded hands raised fist raised hand victory hand white up pointing index fisted hand sign waving hand sign ok hand sign thumbs up sign thumbs down sign clapping hands sign open hands sign flexed biceps

Обратная связь
Предложения и замечания